تمام تخفیف‌های برند آریانا قلم

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده آریانا قلم
درباره برند آریانا قلم

انتشارات «آریانا قلم» فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه کتاب‌های مدیریت و کسب و کار شروع نمود و توانست بیش از 130 جلد کتاب ارزشمند مدیریتی را عرضه نماید. در حال حاضر با راه‌اندازی وب‌سایت خود جایگاه ویژه‌ایی در بین مخاطبان خود باز کرده است زیرا دسترسی به تمامی کتاب‌ها برای مشتریان آسان شده است و تنها با یک جستجو در بین دسته‌بندی کتاب‌ها محصول مورد نظر خود را تهیه می‌نمایند.

اگر به دنبال کتاب‌های تخصصی مدیریت و توسعه کسب و کار هستید براحتی با مراجعه به وب‌سایت آریانا قلم می‌توانید تنها با یک جستجوی ساده کتاب مورد نظر را خریداری نمایید و بدون آنکه از منزل خود و یا محل کار خود خارج شوید کتاب را درب محل انتخابی تحویل بگیرید.

دسته‌بندی کتاب‌ها شامل؛ کتاب‌های مدیریت استراتژیک، کارآفرینی و استارتاپ، خلاقیت و نوآوری، منابع انسانی، مدیریت بازاریابی، پروژه و عملیات، کتاب‌های صوتی و غیره می‌باشد و شما باتوجه به علاقمندی خود میتوانید انتخاب و بر اساس توضیحات کامل و نظرات کاربران کتاب را تهیه نمایید. همچنین در سامانه میتوانید با توجه به خواسته‌ی خود که قصد دارید در آن فعالیت کنید و مسیر خود را مشخص کنید از آریانا قلم کمک بگیرید تا به شما بگوید برای مسیر شما کدام کتاب بهتر است. برای این کار فقط کافیست به قسمت « مسیر حرفه‌ای مطالعه » بروید تا با استفاده از توضیحات مسیر خود را مشخص کنید.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت «آریانا قلم» با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید.

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” آریانا قلم ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر