تمام تخفیف‌های برند آسان اسپرت

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده آسان اسپرت
درباره برند آسان اسپرت

«آسان اسپرت» رزرو آنلاین مجموعه ورزشی است تا شما دغدغه ورزش در مجموعه‌های شلوغ سطح شهر را نداشته باشید. شما براحتی با مراجعه به مجموعه ورزشی مد نظر خود با استقاده از جداول رزرو می‌توانید روز و ساعت خود را انتخاب و در مجموعه حضور پیدا کنید تا با دوستان به صورت گروهی و یا تکی از ورزش مورد علاقه خود لذت ببرید و یا در دوره‌های موجود برای خود بهره‌مند شوید.

برای پیدا کردن کافیست تا در سامانه عضو شوید و پس از ورود بر اساس منطقه مورد نظر، سانس خالی مجموعه ورزشی خود را انتخاب نمایید و برای رزرو اقدام نمایید. شما براحتی قبل از رزرو می‌توانید تمامی امکانات و تعرفه مجموعه ورزشی را بررسی و مقایسه کنید تا دیگر نگرانی نداشته باشید.

همچنین شما می‌توانید مربیانی که تجربه مربی‌گری در رشته‌های مختلف ورزشی دارند را بر اساس سابقه آنها و رشته ورزشی آنها انتخاب و مشاوره غذایی و تمرینی بگیرید و اگر علاقمند هستید در کلاس‌های آنها شرکت کنید.

مجموعه‌های ورزشی‌ که می‌توانید در سامانه رزرو کنید و برای ورزش خود از آنها استفاده نمایید شامل انواع سالن فوتسال، چمن مصنوعی، زمین تنیس، کلاس یوگا، کلاس پیلاتس و کلاس بدنسازی می‌باشد.

 

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « آسان اسپرت » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” ورزشی ” رفته و بر روی برند ” آسان اسپرت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر