تمام تخفیف‌های برند آسیاتک

تخفیف‌های منقضی شده آسیاتک
درباره برند آسیاتک

«آسیاتک» از برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور است که از سال 1387 شروع به فعالیت کرده است و توانسته خدمات بسیاری را برای مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل خدمات اینترنت نسل 4، اینترنت پرسرعت adsl2 +، سرویس وایرلس عمومی، پهنای باند اختصاصی، سرورهای مجازی و اختصاصی، خدمات ابری و… می‌باشد.

  • سرورهای مجازی VPS سرور اختصاصی است که با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی به چند قسمت تقسیم می‌شود. تفاوت سرور مجازی با سرور اختصاصی در این است که چند عدد سرور مجازی بر روی یک سرور فیزیکی قرار می‌گیرد. شما با مراجعه به وب‌سایت می‌توانید از پلن‌های سرور مجازی موجود در سامانه بهره‌مند شوید.
  • سرور اختصاصی را می‌توانید به صورت آنلاین و تنها در طی شش مرحله به آسانی خریداری کنید و از مزایای آن برای خود بهره‌مند شوید.
  • هاست و دامنه که در حال حاضر خدمات هاستینگ خود را طی قرارداد به شرکت هاست ایران انتقال داده است تا کاربران از خدمات دامنه و هاست به صورت تخصصی از این سامانه بهره‌مند شوند.

«آسیاتل» سرویس تلفن ثابت آسیاتک می‌باشد که کاربران می‌توانند براحتی تمامی تماس‌های تلفنی خود را بر روی بستر اینترنت انجام دهند و با هر شماره در ایران و خارج از ایران ارتباط برقرار نمایند. استفاده از آسیاتل مزایایی همچون تعرفه اقتصادی انواع مکالمات برون شهری، برقراری ارتباط با هر شماره‌ای در هر نقطه از ایران و جهان، به صورت رایگان و نامحدود با هر شماره‌ای بدون استفاده از ترافیک سرویس اینترنت می‌شود تماس گرفت و از خدمات پشتیبانی 24 ساعته نیز بهره‌مند شد.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « آسیاتک » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” آسیاتک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر