تمام تخفیف‌های برند آپ

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده آپ
درباره برند آپ

قبل از فراگیر شدن خدمات به صورت اینترنتی و آمدن تلفن‌های هوشمند برای پرداخت هزینه‌های قبض برق و تلفن و یا انجام کارهای مالی باید به صورت حضوری به یکی از بانک‌های سطح شهر مراجعه می‌کردیم، این کار باعث میشد تا تمام زمان و انرژی خود را برای یک کار سرف کنیم و از بقیه کارهای خود عقب می‌ماندیم. حال با آمدن سامانه‌های پرداخت اینترنتی مانند سامانه آپ این مشکلات نیز بر طرف شد.

سامانه «آپ» با ارائه بیش از 30 خدمت برای شما این امکان را فراهم ساخته تا در هر جایی که هستید براحتی بدون خارج شدن از منزل و یا محل کار خود تنها یا یک گوشی همراه و یا لپ تاپ به امور مالی خود بپردازید.

شرکت آسان پرداخت پرشین که از سال 1381 با ارائه خدمات پرداخت شروع به فعالیت کرد امروزه توانسته با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه توسعه سیستم‌های یکپارچه خدمات جدیدی در حوزه‌ی بانکداری الکترونیک به مشتریان خود ارائه دهد مانند پایانه‌های فروش، پرداخت موبایلی، درگاه پرداخت اینترنتی.

شما براحتی با نصب اپلیکیشن و یا ورود به سایت آپ میتوانید پرداخت قبوض ( گاز، آب، برق، خلافی و جرایم رانندگی)، خرید شارژ سیم کارت، حرید بسته اینترنتی، شارژ کیف پول آپ، خرید بلیط سفر و هتل و غیره را با یک کلیک و در خانه یا محل کار خود حتی در ماشین و یا سفر پرداخت نمایید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی برای درخواست خود از وب‌سایت « آپ » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خدمات خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” آپ ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر