تمام تخفیف‌های برند آچاره

تخفیف‌های منقضی شده آچاره
درباره برند آچاره

در این روزهای پرمشغله کاری کمترکسی وقت کافی برای انجام کارهای خود از نظافت منزل و محل کار گرفته تا تعمیرات لوازم برقی خانه و غیره پیدا میکند. به همین دلیل به دنبال گروهی متخصص و ماهر میگردد تا بتواند با کمک آنها به امور خود رسیدگی کند و وقت اضافی خود را برای گذراندن با خانواده و دوستان و یا انجام امور شخصی خود صرف نماید. وب‌سایت «آچاره» محیطی است برای پیدا کردن متخصصین با تجربه و کاربلد که برای انجام کارهای شما در هر زمینه هایی همچون در زمینه نظافت منزل، سلامت و زیبایی، تعمیر لوازم برقی خانگی، بازسازی و دکوراسیون، اسباب کشی،  تعمیر ماشین، آموزش ، خدمات پزشکی و پرستاری و غیره آماده خدمت‌رسانی هستند.

خدمات نظافت منزل؛ با بهره‌گیری از تیم متخصص نظافتچی خانم و آقا برای انجام امور نظافتی همچون نظافت منزل، قالیشویی، خشکشویی، مبل شویی، پرده شویی و غیره می‌باشد که با توجه به امتیاز کسب نموده برای کیفیت کار نظافتچیان شامل سه کلاس سرویس همچون سرویس عادی نظافت، سرویس ویژه نظافت و سرویس لوکس نظافت می‌شوند.

خدمات تعمیر ماشین ؛ توسط حرفه ایی ترین تعمیرکارهای خودرو انجام میشود و شما براحتی می‌توانید با مراجعه با وب‌سایت آچاره با توجه به امتیازهای کسب نموده بهترین تعمیرکار را برای انجام خدمات تعمیر خودرو انتخاب نمایید تا در محل مورد نظر خود برای شما فرستاده شوند. خدماتی که ارائه می‌شود شامل؛ سوخت‌رسانی، مکانیکی، برق و باتری، تعویض روغن در محل، تعویض لنت ترمز، تعویض شمع و وایر، سرویس دوره‌ای خودرو و غیره می‌باشد.

خدمات سلامت و زیبایی ؛ انجام تمامی خدمات زیبایی خود از آرایش و گریم تا خدمات رنگ و مش، خدمات ناخن و غیره.

خدمات تعمیر لوازم برقی خانگی ؛ بدون نگرانی توسط کارشناسان حرفه‌ایی آچاره می‌توانید تمامی خدمات نصب و تعمیر لوازم خانگی خود را با هر برندی انجام دهید.

خدمات بازسازی و دکوراسیون ؛ می‌توانید به راحتی با مشاوره رایگان از وب‌سایت آچاره و برآورد هزینه های تقریبی از خدمات این مجموعه در راستای بازسازی قسمت‌های مختلف منزل خود بهره‌مند شوید.

خدمات اسباب کشی ؛ شما براحتی پس از مشخص کردن و وارد نمودن نیاز خود می‌توانید از باربری و متخصصین کاربلد برای اسباب کشی خود بهره‌مند شوید.

خدمات آموزش ؛ تدریس خصوصی توسط مدرسین مجرب و حرفه‌ای در هر زمینه و رشته ای انجام می‌شود و فقط شامل دروس دبیرستان و زبان انگلیسی نمی‌شود، شما در زمینه‌های مختلف تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، موسیقی، هنر، نرم‌افزار، دوره‌های کاربردی و غیره می‌توانید از آچاره کمک بگیرید.

با ورود به وب‌سایت آچاره شما میـتوانید با توجه به نیاز خود درخواست خود را به صورت کاملا رایگان ثبت نمایید تا برای شما لیست حدودی قیمت و انجام امور به طور کامل شرح داده شود و در صورت رضایت و داشتن توافق متخصصین مورد نیاز برای انجام امور شما فرستاده می‌شوند.

لازم به ذکر است که برای اعتماد شما تمامی نیروهای خدماتی که در آچاره مشغول به کار هستند دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند. و همچنین مشتریان میتوانند به کیفیت خدمات انجام شده امتیاز دهند تا مشتریان بعدی با توجه به امتیاز، نیروی خدمات خود را انتخاب نمایند.

 

 

وب‌سایت « آفِـمون » با ارائه کد تخفیف برای استفاده از خدمات سامانه آچاره این امکان را فراهم می‌کند تا خدمات مورد نظر خود را با مناسبترین قیمت دریافت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” آچاره ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها باخبر شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر