تمام تخفیف‌های برند آیو

تخفیف‌های منقضی شده آیو
درباره برند آیو

پلتفرم «آیو» یک تلوزیون اینترنتی ایرانی است که دارای فیلم‌های ایرانی و خارجی ، سریال های ایرانی و مستند و انیمیشن برای کودکان می‌باشد و فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1394 شروع کرد و ظرف مدت کوتاهی یکی از بزرگترین و برترین پلتفرم‌های اینترنتی شد. استفاده از این سامانه خیلی راحت بوده و بر روی هر دستگاهی از جمله تلفن همراه، تبلت و تلوزیون های هوشمند خود با هر اینترنت اپراتوری با قیمت نیم بها می‌توانید تماشا کنید.

در سامانه آیو می‌توانید از شبکه‌های سراسری، استانی، سرگرمی، علمی، ورزشی و کودک و نوجوان نیز بهره‌مند شوید و در هر کجا که دسترسی به اینترنت دارید شبکه‌های مورد نظر خود را تماشا کنید و نگران از دست دادن پخش فیلم و سریال و یا مسابقات فوتبال را نداشته باشید.

این سامانه با راه‌اندازی « تلوزیون آیو » بخش‌هایی را به خود اختصاص داده است تا براحتی از هر شبکه‌ای که مورد علاقه شما می‌باشد، استفاده نمایید. مانند آیو اسپرت، آیو جهان بین، آیوتون، آیوفیلم و غیره.

برای بهره‌مندی از این سامانه تنها کافیست در سامانه آیو عضو شوید و پس از ورود و خرید اشتراک به تماشای فیلم و سریال و یا مسابقات فوتبال و مستند بپردازید.

 

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « آیو » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” آیو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر