تمام تخفیف‌های برند اثاث کشی

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده اثاث کشی
درباره برند اثاث کشی

سامانه اثاث کشی، یک سامانه درخواست آنلاین وانت، خاور و کامیون می‌باشد که با انتخاب هرکدام از خدمات درون شهری، برون شهری می‌توانید به صورت مقطوع، توافقی و مناقصه‌ای از این سامانه بهره‌مند شوید. همچنین با خیال راحت و آسوده حمل و بسته‌بندی کالاهای خود را به سامانه اثاث کشی بسپارید و دیگر نگران جابه‌جایی لوازم خود در هنگام اسباب کشی نباشید. فقط کافیست اپلیکیشن اثاث کشی را نصب نمایید تا از خدمات متنوع این سامانه همچون رزرو حمل بار قبل از فرا رسیدن زمان جابجایی و پرداخت آنلاین باربری استفاده نمایید. و در تمام زمان بارگیری، تخلیه و طول مسیر را می‌توانید به صورت آنلاین مشاهده و از موقعیت مکانی راننده با خبر شوید. در صورت به وجود آمدن هر مشکل می‌توانید براحتی با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

همچنین در این سامانه با انتخاب گزینه قالیشویی می‌توانید از این خدمات برای شستشوی قالی و فرش‌های خود بهره‌مند شوید. شهرهای تهران، البرز و تبریز می‌توانند از خدمات قالیشویی بهره‌مند شوند.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد درخواست از خدمات سامانه اینترنتی «اثاث کشی» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا درخواست خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” اثاث کشی ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر