تمام تخفیف‌های برند اسنپ اکسپرس

تخفیف‌های منقضی شده اسنپ اکسپرس
درباره برند اسنپ اکسپرس

تا به امروز خرید مایحتاج منزل خود را به صورت آنلاین انجام داده‌اید؟! سفارش‌های اینترنتی باعث شده تا زمان خود را مدیریت کنید و به کارهای شخصی و مهم دیگر خود بپردازید!؟

بله، امروزه به دلیل فراگیر شدن دنیای اینترنت و دیجیتال خیلی از کارهای ما آسان‌تر و راحت‌تر شده و به گونه‌ای که از منزل سفارش خود را انجام می‌دهیم و بدون آنکه از خانه خارج شویم محصولات و کالاهای خود را درب منزل و یا محل کار تنها با چند کلیک تحویل می‌گیریم.

سامانه اسنپ فود که تا دیروز به جز ثبت سفارش غذا از رستوران‌های نزدیک محل زندگی ما سرویس سوپرمارکت را داشت، امروزه این سرویس را با نام جدید به نام «اسنپ اکسپرس» به صورت مستقل ارائه کرده است که زیرمجموعه همان اسنپ فود می‌باشد. اسنپ اکسپرس سعی دارد تا هر آنچه که شما از سوپرمارکت نزدیک منزل خود سفارش می‌دهید را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برساند تا شما در زمان خود صرفه جویی نمایید.

برای استفاده و ثبت سفارش تنها کافیست تا اپلیکیشن آن را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و با انتخاب آدرس مورد نظر خود سورمارکت‌های اطراف را مشاهده و کالاهای مورد نیاز را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

یک تیم بزرگ تمرکز کامل برای گسترش این سرویس را دارند تا رضایت کامل مشتریان و کاربران آنلاین خود را بدست آورد.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « اسنپ اکسپرس » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه اینترنتی” رفته و بر روی برند ” اسنپ اکسپرس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر