تمام تخفیف‌های برند اسنپ باکس

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده اسنپ باکس
درباره برند اسنپ باکس

در ابتدا اسنپ با نام تجاری «تاکسی یاب» شروع به فعالیت خود نمود و پس از بازخوردهای فراوان از سمت مشتریان خود تصمیم به عوض کردن نام تجاری تاکسی یاب نمود و آن را با اسم «اسنپ» رسمی کرد و به گونه‌ای که در حال حاضر بخش‌های فراوان دیگری همچون درخواست پیک ( اسنپ باکس)، سفارش غذا (اسنپ فود)،سوپر مارکت (اسنپ مارکت)،خرید بلیط هواپیما (اسنپ تریپ)، خدمات پپزشکی و دارویی (اسنپ دکتر) و غیره را به نرم‌ افزار خود اضافه کرد که باعث شد مشتریان بیشتر از پیش از این اپلیکیشن استفاده نمایند و برای انجام امور خود به آن جذب شوند. پس چی از این بهتر؟ فقط کافیست تا اپیکیشن اسنپ را روی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات اسنپ بهره‌مند شوید.

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی براحتی با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید درخواست یک موتور بدهید تا بسته‌های خود را به هر کجا که می‌خواهید ارسال کنید. اگر برای ارسال بسته‌های خود به دنبال موتور و یا پیک هستید به آسانی میتوانید درخواست خود را در اسنپ باکس ثبت نمایید. و حتی می‌توانید موتور درخواستی را بر روی نقشه مشاهده کنید که از ارسال آن به سمت مقصد مطمئن شوید. و حتی برای پرداخت هزینه خیلی راحت به صورت اینترنتی مبلغ درخواست خود را پرداخت می‌کنید.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد درخواست پیک و موتور از سامانه اینترنتی «اسنپ باکس» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا درخواست خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” اسنپ باکس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر