تمام تخفیف‌های برند اسنپ

تخفیف‌های منقضی شده اسنپ
درباره برند اسنپ

امروزه در دنیایی که اینترنت حرف اول و آخر را در جستجو و یافتن کاری که می‌خواهیم انجام بدهیم میزند جای تعجبی ندارد اگر نرم افزاری هم باشد که تنها با یک کلیک بتوان تاکسی مورد نیاز خود را پیدا و برای سفرهای بین شهری خود درخواست بدهیم و تنها فقط با یک کلیک. تا همین چند وقت پیش وقتی می‌خواستیم برای انجام کاری و یا رفتن به خانه‌ی خود و یا دوست خود برویم و اگر وسیله نقلیه نداشتیم باید از آژانس های محل خود زنگ میزدیم و یک تاکسی درخواست می‌کردیم و اگر در شیفت بودن بعد از گذشت یک مدت طولانی یک ماشین به محل مورد نظر ما می‌آمد.

بماند که حتما باید با پول نقد هزینه سفر را پرداخت می‌کردیم. اما در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی براحتی با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید درخواست یک ماشین دربست بدهید و به هر کجا که می‌خواهید بروید و حتی می‌توانید ماشین راننده درخواستی را بر روی نقشه نگاه کنید و ببینید که به شما نزدیک شده است یا که نه، و حتی برای پرداخت هزینه خیلی راحت به صورت اینترنتی مبلغ سفر خود را پرداخت می‌کنید، البته نا گفته نماند که بسیاری از کسانی هم که در آژانس‌های مسافر بری مشغول به کار بودند از کار خود بیکار شدند.

تجربه یک زندگی راحت‌تر، سریع‌تر و به صرفه با اپلیکیشن اسنپ را تجربه کنید.

اپلیکیشن اسنپ یکی از همین اپلیکیشن‌هایی است که با آمدنش غوغا به پا کرد و حتی بعضی از افرادی که در آژانس کار می‌کردند به سمت عضو شدن در سامانه اسنپ گرفتند.

در ابتدا اسنپ با نام تجاری «تاکسی یاب» شروع به فعالیت خود نمود و پس از بازخوردهای فراوان از سمت مشتریان خود تصمیم به عوض کردن نام تجاری تاکسی یاب نمود و آن را با اسم «اسنپ» رسمی کرد و به گونه‌ای که در حال حاضر بخش‌های فراوان دیگری همچون سفارش غذا (اسنپ فود)،سوپر مارکت (اسنپ مارکت)،خرید بلیط هواپیما (اسنپ تریپ)، خدمات پپزشکی و دارویی (اسنپ دکتر) و غیره را به نرم‌ افزار خود اضافه کرد که باعث شد مشتریان بیشتر از پیش از این اپلیکیشن استفاده نمایند و برای انجام امور خود به آن جذب شوند.

با استفاده از خدمات اسنپ میتوانید امتیاز کسب نمایید و با امتیازهای کسب کرده از قسمت جایزه برای خود جایزه دریافت نمایید. پس چی از این بهتر؟ فقط کافیه تا اپیکیشن اسنپ را روی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات اسنپ بهره‌مند شوید.

وب سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان که قصد درخواست خودرو از سامانه اینترنتی «اسنپ» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا درخواست خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” اسنپ ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با استفاده از افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر