تمام تخفیف‌های برند اسپارد

تخفیف‌های منقضی شده اسپارد
درباره برند اسپارد

اگر برای نظافت منزل و یا محل کار خود نیازمند نظافتچی آقا و خانم و تعمیرکار متخصص، با مهارت و از همه مهمتر مطمئن هستید اسپارد بهترین گزینه در زمینه‌ی نظافت و سرویس خدماتی‌ باشد. کافیست وارد وب‌سایت اسپارد شوید از بین نیروهای خدماتی نظافت و تعمیرات این سامانه بر اساس امتیازاتی که داده شده است یکی را انتخاب و ثبت سفارش کنید تا در محل و ساعت و روز مورد نظر خود حضور پیدا کنند.

اسپارد مطمئن‌ترین خدمات را به ساده‌ترین راه، درب هر خانه می‌رساند. این سامانه در حال حاضر در تهران و کرج آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

خدماتی که این سامانه برای شما ارائه می‌دهد شامل ؛ نظافت منزل و محل کار، مهمانداری و آشپزی، خشکشویی و پرده‌شویی، شستشوی مبلمان، نقاشی و رنگ آمیزی،کفسابی و نماشویی، تعمیر و نصب گرمایشی و سرمایشی می‌باشد.

از دیگر مزیت‌های استفاده از خدمات اسپارد داشتن امنیت بالا برای گرفتن متخصصین خود می‌باشد زیرا تمامی متخصصین از بین متقاضیان زیادی، ابتدا مصاحبه می‌شوند و بعد از پذیرفته شدن در مصاحبه، طی گرفتن چهره و اثر انگشت توسط دوربین و اسکنرها در پرونده الکترونیکی ثبت می‌شوند و پس از بررسی و تاییدیه از اسپارد آموزش های لازم را شروع می‌کنند تا فعالیت خود را در سامانه شروع نمایند. لازم به ذکر است که همیشه عملکر متخصصین در حال ارزیابی میباشد.

با استفاده از اپلیکیشن اسپارد خدمات منزل ساده‌تر و مطمئن‌تر می‌شود.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید و استفاده از خدمات سامانه اینترنتی «اسپارد» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا درخواست خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” اسپارد ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر