تمام تخفیف‌های برند اقامت 24

تخفیف‌های منقضی شده اقامت 24
درباره برند اقامت 24

از زمان‌های گذشته تا به امروز همه‌ی ما عاشق سفر کردن بوده‌ایم و در تعطیلات همیشه بهترین گزینه برای استراحت خستگی‌های چند ماهه خود سفر بوده تا با دوستان و یا خانواده برای چند روز به دور از شلوغی شهر باشیم و خاطره‌های زیبا و به یادماندنی بسازیم. اما برایمان پیدا کردن مکان مناسب و قیمتی به صرفه با توجه به بودجه‌ی خود کاری سخت و دشوار بود زیرا با افزایش سیستم حمل و نقل، مسافرت‌ها هم افزایش داشتن و باعث شد تا هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، ویلاها و هتل آپارتمان‌های زیادی برای اقامت احداث شوند و این امر انتخاب را سخت نمود. از سامانه اقامت 24 رزرو هتل خود را انجام دهید.

سامانه اقامت 24 که از سال 1386 جهت بررسی و مقایسه رزرو هتل در بیش از 170 شهر مختلف به صورت اینترنتی فعالیت خود را شروع نمود و در حال حاضر بیش از 1200 هتل برای رزرو هتل در سامانه اقامت 24 وجود دارد. همچنین سامانه اقامت 24  این امکان را ایجاد کرده است تا با قرار دادن اطلاعات کامل هتل‌های مقصد و جاهای دیدنی آنها مانند مکان‌های تفریحی تاریخی و قیمت هتل‌ها تجربه رزرو هتل به صورت اینترنتی برای مسافر لذت بخش باشد.

لازم به ذکر است که اقامت 24 با پشتیبانی 24 ساعته در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی مسافران خود می‌باشد و در صورت کنسل کردن خرید خود با توجه به قوانین هتل انتخابی میتوانند مبلغ پرداخت شده را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند. همچنین به دلیل حجم بالای خرید مشتریان از سامانه اقامت 24 همواره برای رزرو هتل‌های خود میتوانید اتاق‌های هتل را به صورت تخفیف دار مشاهده و تهیه نمایید.

برای رزرو فقط کافیست پس از ورود به سامانه اقامت 24 شهر مقصد را انتخاب نمایید تا هتل‌های این شهر برای شما نمایش داده شود و پس از مقایسه و بررسی قیمت و تعداد و نوع اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید و رزرو هتل خود را در صورت آنلاین بودن انجام دهید. و در صورت آنلاین نبودن رزرو به صورت آنلاین با پشتیبانی تماس گرفته تا لینک پرداخت برای شما ارسال شود و رزرو خود را ثبت کنید.

 

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی و بدون دغدغه رزرو هتل خود را از سامانه اقامت 24 داشته باشید. برای استفاده از کد تخفیف‌ها فقط کافیست پس از ورود به سامانه آفمون در قسمت ” هتل و هواپیما ” برند ” اقامت 24 ” را انتخاب کنید تا از تخفیف‌های موجود و بروز آن بهره‌مند شوید. در ضمن برای اطلاع از آخرین کد تخفیف‌ها کافیست تا افزونه آفمون را بر روی سیستم خود نصب کنید و براحتی از کد تخفیف‌های جدید بهره‌مند شوید.

مطالعه بیشتر