تمام تخفیف‌های برند الوپیک

تخفیف‌های منقضی شده الوپیک
درباره برند الوپیک

اگر برای رسیدن به مقصد خود عجله دارید و بدنبال راهی برای کاهش ترافیک‌های سطح شهر هستید، و یا برای ارسال مرسوله خود دچار سردرگمی شده اید و به سختی میتوانید موتور و یا ماشین برای ارسال بسته خود پیدا کنید، بهترین گزینه در این شرایط سامانه الوپیک می‌باشد. الوپیک یک سامانه آنلاین درخواست پیک، تاکسی و وانت بار می‌باشد که این کار باعث کاهش هزینه‌ها، کاهش ترافیک سطح شهر و تحویل سریع مرسولات خود می‌شود. و تنها کافیست تا یکی از سرویس‌ها را بنا بر نیاز خود انتخاب نمایید تا از خدمات این سامانه بهره‌مند شوید. با ثبت درخواست نزدیکترین موتور برای شما در زمان دلخواه شما ارسال می‌شود و با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید سفری امن و راحت را تجربه نمایید و یا بسته خود را با خیال راحت ارسال نمایید.

همچنین در سامانه الوپیک امکان درخواست چندین مقصد فراهم شده است تا بدون دغدغه به تمامی کارهای طول روز خود بپردازید.

الوپیک برای رفاه حال شما سرویس‌های متنوعی را راه‌اندازی کرده است تا دغدغه برای انجام امور خود نداشته باشید، این سرویس‌ها شامل سرویس الوپیک، الوپیک، الو تاکسی، الو وانت، الوپست، الو فروش می‌باشد.

سرویس الوپیک؛ سرویسی است که با توجه به بسته ارسالی خود از نظر ابعاد و حساس بودن آن میتوانید از دو گزینه پیک موتوری و یا سواری بار استفاده کنید.

سرویس الوتاکسی؛ سرویسی است که میتوانید درمواقع نداشتن وقت کافی و یا کاهش ترافیک‌های سطح شهری از آن استفاده نمایید و سریع و راحت به مقصد خود برسید.

الو وانت؛ سرویسی است که باتوجه به سنگینی و سبکی بار خود از 200 کیلوگرم تا 2000 کیلوگرم وانت مورد نظر خود را میتوانید درخواست دهید.

الوپست؛ سرویسی است که بدون ماندن در صف انتظار اداره پست، بسته خود را به سفیر الوپیک تحویل می‌دهید.

الوفروش؛ سرویسی است برای کسانی که دارای کسب و کار فروش اینترنتی هستند و برای ارسال بسته‌های خود نیازمند پیک می‌باشند و فقط کافیست در اپلیکیشن درخواست دهند تا بسته خود به مشتری تحویل داده شود و پس از دریافت بسته به مشتری هزینه برای پیک واریز شود.

در سامانه الوپیک تمامی مراحل رسیدن بسته به مقصد را می‌توانید به صورت آنلاین بر روی نقشه مشاهده کنید و همچنین هزینه را از طریق درگاه‌های پرداخت به صورت آنلاین انجام دهید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد درخواست پیک از سامانه الوپیک را دارید با ارائه کد تخفیف این امکان را برای شما ایجاد میکند تا برای درخواست‌های خود و استفاده از سرویس‌های مختلف سامانه الوپیک از کد تخفیف بر روی سرویس مورد نظر بهره‌مند شوید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” الوپیک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

مطالعه بیشتر