تمام تخفیف‌های برند ایرانسل

تخفیف‌های منقضی شده ایرانسل
درباره برند ایرانسل

اپراتور « ایرانسل» که از سال 1384 توانست جزو دومین اپراتورهای تلفن همراه باشد که خدمات ویژه‌ای را برای مشترکین خود ارائه می‌دهد. سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت راه‌اندازی کرد.

از محصولات و خدماتی که ایرانسل ارائه می‌کند میتوان به خدمات سیم کارت ( اعتباری و دائمی، تبدیل سیم کارت 3G به 4G )، اینترنت پر سرعت ( همراه، ثابت، چند کاره وای فای)، خدمات دیجیتال، خدمات مکالمه، خدمات پیام رسانی، خدمات امداد رسانی اشاره کرد.

شما براحتی با مراجعه به سایت می‌توانید از قسمت ” فروشگاه ” برای خرید سیم کارت، خرید بسته، خرید دستگاه، پرداخت قبض سیم کارت‌های دائمی و خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری اقدام نمایید.

همچنین ایرانسل همیشه حامی سلامت و تندرستی، آموزش جوانان و محیط زیست می‌باشد و هدف خود را بر اساس جامعه‌ای شادتر و محیطی بهتر برای جوانان و مردم کشور قرار داده است.

یکی از دستاوردهای مهم راه اندازی اپلیکیشن ” ایرانسل من” می‌باشد که کار را برای مشترکین خود راحت ساخته و به آسانی بدون خارج شدن از منزل می‌توانند تمامی خریدها و پرداخت‌های خود و مدیریت حساب ایرانسلی را از طریق اپلیکیشن انجام دهند.

این سامانه کودکان و نوجوانان را فراموش نکرده است و با کمپین‌ها و بازی‌ها مختلف از جمله کمپین فوتبال، دانا، بازیک و همچنین ارائه آهنگ پیشواز توانسته در بین آنها جلب رضایت کند.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « ایرانسل» با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” ایرانسل ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر