تمام تخفیف‌های برند ایرانیکارت

تخفیف‌های منقضی شده ایرانیکارت
درباره برند ایرانیکارت

وب‌سایت «ایرانیکارت» با تیمی جوان و متخصص در حوضه‌ی ارائه خدمات پرداخت بین المللی از جمله نقد کردن درآمدهای ارزی، خرید و فروش رمز ارزها، خدمات خرید اکانت، خدمات افتتاح حساب و صدور کارت های اعتباری و گیفت کارت های بین المللی فعالیت دارد. خدماتی همچون افتتاح حساب، شارژ حساب و گیفت کارت پی پال ،خرید از آمازون، تبلیغات آنلاین، نقد کردن درآمد ارزی و فریلنسری، برنامه نویسان و طراحی ارائه می‌دهد. و براحتی می‌توانید بهترین مشاوره‌ها را برای استفاده از خدمات سامانه ایرانیکارت بگیرید.

این سامانه سعی دارد تا تمامی تحریم‌های موجود را دور بزند تا مردم عزیز کشور، قشر برنامه نویس و طراحانی که برای خارج از کشور به صورت دورکار فعالیت می‌کنند براحتی از یک سیستم مالی بتوانند درآمد داشته باشند.

با عضویت در سامانه خیلی راحت می‌توانید از خدمات برای خود و کسب و کار مورد نظر بهره‌مند شوید و در صورت بوجود آمدن مشکل و سوال می‌توانید در قسمت ” درخواست مشاور ” مشکل خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تیم پشتیبانی و مشاور سامانه جوابگوی شما باشند.

محبوب ترین کارت‌های موجود در سامانه شامل؛ ویزا کارت کلاسیک ( مناسب همه اقشار )، مستر کارت استاندار ( با هزینه پایین و قابلیت بالا )، ویزا کارت گلد ( قابلیت خرید آفلاین ) و مستر کارت گلد ( همه کاره از کمپانی مستر کارت ) می‌باشند.

 

 

وب‌سایت «آفمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « ایرانیکارت» با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” ایرانیکارت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر