تمام تخفیف‌های برند ایسمینار

تخفیف‌های منقضی شده ایسمینار
درباره برند ایسمینار

«ایسمینار» پلتفرمی برای شرکت در وبینار اینترنتی می‌باشد. در این پلتفرم می‌توانید دوره آنلاین را در گروه‌های مختلف استارتاپ، برنامه نویسی، بازاریابی،‌ کسب و کار، فناوری اطلاعات، بورس و سایر گروه‌ها شرکت کنید. همچنین امکان دانلود و دریافت دوره‌ها به صورت فایل ویدئویی و اسناد نمایش داده شده در رویدادها نیز فراهم است تا بتوانید به صورت آفلاین نیز آنها را مشاهده کنید.

در سامانه ایسمینار می‌توانید در وبینارها ثبت نام کنید. شاید بپرسید وبینار چیست؟

وبینار یک کلاس آنلاین همراه استاد است که خیلی راحت می‌توانید در هر زمینه‌ایی که می‌خواهید مهارتی کسب کنید، ثبت نام نمایید و از کلاس‌ها استفاده نمایید. همچنین اگر خودتون دارای مهارتی هستید می‌توانید وبینار خودتون رو برگزار کنید.

هدف ایسمینار این است که تمامی افراد جامعه بتوانند براحتی مهارت‌های تخصصی و عمومی خود را در هر سطح علمی، اقتصادی و با هر علاقه‌ای افزایش دهند و نگران محدودیت سنی، جغرافیایی و اقتصادی نباشند.

پس فقط کافیست تا با توجه به علاقه ‌خود و یا نیاز خود برای یادگیری و پیشرفت درکسب و کار شخصی خود از دسته‌بندی موجود در ایسمینار وبینار مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید و براحتی در کلاس آنلاین آن در هر مکانی که هستید شرکت کنید.

 

وب سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان که قصد سفارش از سامانه اینترنتی «ایسمینار» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا سفارش خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” ایسمینار ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر