تمام تخفیف‌های برند اینورس

تخفیف‌های منقضی شده اینورس
درباره برند اینورس

«مدرسه اینورس» اولین مدرسه تخصصی هنرهای دیجیتال است که قصد دارد تغییر اساسی در آموزش هنر ایجاد کند. شما براحتی با انتخاب رشته‌ی مورد نظر و گذراندن دوره‌ها می‌توانید در صنعت مربوطه موفقیت بسزایی را کسب کنید و وارد بازار کار شوید.

دوره‌هایی که در سامانه اینورس می‌توانید به آنها درسترسی داشته باشید شامل دوره‌های گرافیک دیزاین، موشن دیزاین، تصویرسازی، انیمیشن دو بعدی و سه بعدی، عکاسی و فتومنتاژ، فیلم و ویدئو، مد و لباس و معماری و طراحی صنعتی می‌باشد.

تنها کافیست تا با عضویت در این سامانه و وارد کردن اطلاعات خود از دوره‌های موجود استفاده نمایید و با پرداختن هزینه دوره‌ها و گذراندن دوره‌ها وارد بازار کار شوید.

نمامی دوره‌ها با اطلاعات کامل و توضیحات منتشر شده است و شما با گذراندن دوره‌ها می‌توانید گواهی پایان دوره را دریافت نمایید.

هنرجویی که وارد اینورس شود، آموزش خاص و متفاوتی را خواهد گذراند.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « اینورس » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” اینورس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر