تمام تخفیف‌های برند اینپین

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده اینپین
درباره برند اینپین

یکی از سخترین و پر دردسرترین کارها، گشتن به دنبال خانه مناسب است، فرقی هم نمی‌کند که برای اجاره کردن باشد و یا خرید و رهن در هر صورت باید وقت و انرژی زیادی را صرف کرد تا خانه ایداه‌آل خود را پیدا کنیم. اما با اینترنتی و هوشمند شدن بسیاری از خدمات، پیدا کردن خانه از طریق جستجوی هوشمند کار عجیب و غیر قابل باوری نیست. پلتفرم «اینپین» با جستجوی هوشمند خود تمامی این رفت و آمدهای سطح شهر و از این آژانس املاک به آن آژانس رفتن را برای ما آسان کرده است و می‌توان از روی نقشه املاکی که برای فروش و اجاره هستند را پیدا کرد.

«اینپین» که توانست ایده خود را در سال 1391 به صورت یک پلتفرم آنلاین برای بازار املاک ایران پیاده سازی کند و با به کارگیری تیم متخصص و جوان خود تا به امروز بیش از 130 هزار دانلود و 50 هزار کاربر را در پلتفرم خود داشته باشد و یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها برای جستجوی خانه در سطح شهر باشد.

با دانلود این سامانه بر روی گوشی همراه خود می‌توانید براحتی در هر محدوده‌ای که هستید و یا قصد دارید خانه خریداری کنید فقط با استفاده از چند کلیک و وارد نمودن مشخصات خانه مورد نظر به خانه ایده‌آل خود در محل انتخابی که دوس داشتید در آنجا زندگی کنید، می‌رسید. اگر هم خود قصد فروش و یا اجاره دادن خانه خود را دارید میتوانید به صورت رایگان آگهی کنید تا به آسانی اقدامات لازم برای فروش و یا اجاره انجام شود.

همچنین با تیم مشاوره متخصص املاک می‌توانید در ارتباط باشید تا برای پیدا کردن خانه به شما کمک‌های لازم را در هر زمینه انجام دهند.

در هر نقطه از شهر که باشید می‌توانید آن منطقه را اسکن کنید تا اینپین املاک قابل فروش و یا اجاره را به شما نشان دهد.

یکی از امکانات مورد پسند عموم، بخش واقعیت افزوده ” بازدید آزاد ” هست که نیازی به تماس با مالک و یا مشاور نیست، این املاک در روز و ساعتی که از قبل مشخص شده آماده‌اند تا بازدید کنندگان براحتی از ملک بازدید انجام دهند.

لازم به ذکر است که این سامانه به گونه‌ای طراحی شده است تا بتوانید بهترین مشاورانی که بیشتر به مردم کمک کرده‌اند را با توجه به نظرات و تجربیات همکاری مردم با مشاورین املاک را بررسی کنید تا برای انتخاب مشاور خود دچار مشکل نشوید. براحتی آژانس‌های املاک برتر هر منطقه را بر روی نقشه می‌توان مشاهده نمود و همچنین آژانس‌های املاک در هر منطقه و محله می‌توانند با کمک این سامانه کسب و کار خود را توسعه دهند.

 

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از درخواست خود از وب‌سایت « اینپین » با استفاده از کد تخفیف، بر روی درخواست تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” اینپین ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر