تمام تخفیف‌های برند ایوند

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده ایوند
درباره برند ایوند

حتما این را می‌دانید که برگزاری همایش‌ها و سمینارها چقدر برای پیشرفت و موفقیت در کسب و کار اهمیت دارد و امروزه تمامی مشاغل در این زمینه فعالیت دارند تا برند و یا کار خود را معرفی نمایند تا علاقمندان با شرکت در آن به دانش و هدف خود اضافه نمایند. اگر شما برای برگزاری کسب و کار خود نیازمند ابزاری هستید که براحتی بتوانید با برگزاری همایش آن را به مردم معرفی کنید و یا حتی شما برای یادگیری به دنبال مرجع هستید تا در رویدادهای مختلف شرکت کنید، بهترین گزینه سامانه آنلاین «ایوند» است که توانسته تمامی نیازهای برگزار کنندگان و شکرت کنندگان را برطرف نماید.

سامانه آنلاین «ایوند» که در زمینه برگزاری رویداد چه برای آنهایی که می‌خواهند همایش، سمینار و یا کارگاه آموزشی داشته باشند و چه آنهایی که می‌خواهند در این رویدادها شرکت کنند و برای هدفی که در نظر دارند پیشرفت کنند، راه اندازی شده است.

پس اگر قصد دارید تا یک همایش را خیلی راحت به کمک ابزارهای ایوند برگزار نمایید، فقط کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و سپس اطلاعات مربوط به همایش، ورکشاپ، سمینار، کارگاه آموزشی و یا وبینار که قصد برگزاری دارید را در معرض دید قرار دهید و در مورد مکان، زمان و سالن همایش محتوا نویسی کنید و در صفحه مربوطه رویدادها قرار دهید. اگر هم یک شرکت کننده هستید کافیست تا بلیت همایش و یا سمینار مورد نظر خود را خریداری کنید و در زمان و مکان مشخص شده شرکت کنید.

رویدادهایی که در این سامانه می‌توان براحتی برگزار کرد شامل رویدادهای تکنولوژی، کارآفرینی، فرهنگی هنری، گردشگری، مدیریتی، فنی مهندسی، خیریه، مذهبی و مناسبتی، پزشکی، مالی، توسعه فردی و خانواده، تحصیلی، ورزشی و غیره می‌باشند که تنها کافیست درخواست خود را مطرح کنید و فرقی ندارد که برگزار کننده هستید و یا شرکت کننده از سامانه ایوند کمک بگیرید.

 

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « ایوند » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” ایوند ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر