تمام تخفیف‌های برند باسلام

باسلام
بدون نیاز به کد تخفیف!
اعتبار دائمی
باسلام
بدون نیاز به کد تخفیف!
اعتبار دائمی
تخفیف‌های منقضی شده باسلام
درباره برند باسلام

اگر شما به دنبال سایت فروش آنلاین محصولات خانگی و صنایع دستی هستید تا محصولات خود را براحتی با یک جستجوی ساده پیدا کنید و برای خود و یا دوستان خود به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط باشید و کالای خود را خریداری نمایید. همچنین اگر میخواهید از کسب و کار خود درآمد کسب کنید فقط کافیست به سامانه باسلام مراجعه کنید.

از پلتفرم باسلام فقط بازار محصولات نیست، شامل خدمات بسیاری میشود. از مواد غذایی، مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه، صنایع دستی، عطاری،آرایشی و بهداشتی، ملزومات فرهنگی و سرگرمی و ورزش و سفر، حتی خدمات کسب و کار گرفته تا گرافیک، عکاسی، طراحی، ساخت ویدئو، نوشتن، ویرایش، ترجمه، بسته بندی، حمل ونقل و هر ایدۀ دیگری که به ذهن غرفه‌داران می‌رسد. باسلام اجتماعی است که، راه گفت‌وگو و تعامل بی‌واسطه بین خریداران و غرفه‌داران همیشه باز می باشد.

اگر شما یک فروشنده هستید، می‌توانید براحتی بدون پرداخت هزینه‌ای یک غرفه در سامانه باسلام ایجاد کنید و محصولات و کالاهای خود را به فروش برسانید و با خریدار درباره محصول ارائه شده خود گفتگو کنید. و همچنین خریدار بعد از بررسی محصولات با یکدیگر هزینه محصول خود را پرداخت میکند و تا 7 روز در صورت نداشتن رضایت، مبلغ پرداختی خود را از طرف سامانه باسلام دریافت خواهند کرد.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «باسلام» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” باسلام ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر