تمام تخفیف‌های برند بانیکس

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده بانیکس
درباره برند بانیکس

در زندگی‌های امروزی به دلیل نداشتن وقت کافی و فعالیت‌های روزانه خود توانایی رسیدگی به امور زندگی خود را ندارید، وب‌سایت بانیکس با تیمی جوان و متخصص آماده خدمت رسانی در امور نظافت منزل، خدمات زیبایی بانوان و مراقبت و نگهداری در محل مورد نظر شما می‌باشد تا شما براحتی و بدون دغدغه به امور شخصی خود بپردازید و یا برای دوستان و خانواده خود وقت بیشتری را صرف نمایید. فقط کافیست تا در بانیکس ثبت نام کنید و از خدمات وب‌سایت با توجه به نیاز خود بهره‌مند شوید. این خدمات شامل؛ خدمات نظافت، خدمات زیبایی و مراقبت و نگهداری از کودک و سالمندان می‌باشد.

برای استفاده از خدمات کافیست وارد اپلیکیشن بانیکس شده و بر روی خدمات کلیک کنید و بر اساس نوع درخواست خود سفارش خود را ثبت نمایید.

 

خدمات نظافت در سامانه بانیکس؛ از بین خدمات موجود مانند نظافت منزل، نظافت مجتمع و نظافت واحد اداری یکی را انتخاب و پس از وارد کردن مشخصات مربوط به جایی که قصد نظافت دارید مانند متراژ، تعداد اتاق‌ها و غیره، روز و ساعت و نشانی محل مورد نظر را مشخص کنید تا برای شما لیست قیمت خدمات نظافت برای شما نمایش داده شود و بعد از ثبت درخواست با خیال راحت بقیه کارها را به بانیار مربوطه که از طریق سامانه بانیکس برای شما فرستاده شده است بسپارید.

( واژه بانیار به خدمتکاران آقا و خانم اطلاق شده است زیرا تمامی آنها به عنوان یار و همیار برای کمک به شما آماده خدمت‌رسانی هستند. )

خدمات زیبایی در سامانه بانیکس؛ خیلی راحت میتوانید با توجه به درخواست خود از بین خدمات زیبایی که شامل خدمات مو، صورت، ناخن، اپیلاسیون، عروس، کودک و پکیج مهمانی است و هر کدام از آنها خود دارای دسته‌بندی‌های مختلف هستند درخواست خود را ثبت نمایید تا آرایشگاه زنانه را با تیمی متخصص به خانه خود بیاورید.

خدمات مراقبت و نگهداری؛ این خدمات شامل مراقبت و نگهداری کودک و سالمند می‌باشد که هنگام ثبت درخواست خود مشخص می‌کنید که خواسته‌ی شما مربوط به کدام دسته است. پس از مشخص نمودن آدرس خود و ساعت حضور لیست قیمت خدمات برای شما نمایش داده میشود و شما می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید تا پرستار برای خدمت‌رسانی به شما حضور پیدا کنند.

در صورت نداشتن رضایت از خدمات می‌توانید وجه پرداختی خود را از طریق پشیبانی سامانه دریافت نمایید، پشتیبانی سامانه به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از درخواست خود از وب‌سایت «بانیکس» با استفاده از کد تخفیف، برای درخواست خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” بانیکس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر