تمام تخفیف‌های برند بوکاپو

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده بوکاپو
درباره برند بوکاپو

خیلی از ما برای ارتقای شغلی خود و یا راه اندازی یک کسب و کار به صورت تخصصی در زمینه‌های مختلف نیازمند آموزش‌ها و یادگیری تکنیک‌های جدید هستیم که می‌توان تمامی این نکات را در کتاب‌های مربوطه پیدا نمود. اما به دلیل نداشتن وقت کافی و مشغله کاری بالا نمی‌توانیم به خواندن کتاب بپردازیم و به همین علت فرصتی برای مطالعه پیدا نمی‌کنیم. اسم «بوکاپو» برای شما آشنا نیست؟!

وب‌سایت «بوکاپو» یک سامانه ارائه خلاصه ای از کتاب‌ها به صورت صوتی است که برای راحتی شما تمامی کتاب‌های مدیریتی، روانشناسی، کارآفرینی، رشد و توسعه، بازاریابی و فروش، رشد و توسعه فردی و غیره را با بهره‌گیری از تیم متخصص همچون بهترین و مجرب‌ترین نویسندگان، مترجمان، بازآفرینان، ویراستاران، سردبیران تولید کرده تا شما شنوندگان بتوانید در هر زمان و هر مکانی از نکات و مفاهیم مهم کتاب انتخابی خود استفاده کنید و در راستای بهبود زندگی و سب و کار خود از آن بهره‌ ببرید.

با ورود به سامانه بوکاپو و از بین بهترین کتاب‌های روز دنیا، کتاب موردنیاز خود را تهیه کنید و کتاب را به صورت خلاصه در یک قالب صوتی 30 دقیقه‌ای گوش دهید. برای بهره‌مندی مفید از وقت خود می‌توانید اپلیکیشن بوکاپو را بر روی گوشی همراه و یا تبلت خود دانلود کنید و برای دسترسی سریع و آسان در کتابخانه شخصی کتاب‌های خود را قرار دهید تا براحتی به کتاب انتخابی خود گوش دهید.

با خرید اشتراک‌های ویژه ( یک ماهه، سه ماهه و یک ساله ) از سامانه بوکاپو می‌توانید براحتی به خلاصه کتاب‌های صوتی دسترسی پیدا کنید و قسمت‌های مهمی را می‌خواهید را یادداشت برداری کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که سامانه بوکاپو برای رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان سرایط بازگشت وجه را قرار داده است تا درصورت نداشتن رضایت از اشتراک خریداری شده‌ خود تا هفت روز می‌توانید با قسمت “فرم تماس با ما” موضوع را با کارشناسان مطرح کنید تا در کمترین زمان مبلغ پرداختی برای شما برگردانده شود.

 

وب سایت «آفِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید کتاب از سامانه «بوکاپو» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” بوکاپو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر