تمام تخفیف‌های برند بیار

تخفیف‌های منقضی شده بیار
درباره برند بیار

فروشگاه اینترنتی « بیار » سامانه فروش محصولات سوپرمارکتی است که از سال 1394 در زمینه تامین مایحتاج روزانه برای هموطنان عزیز راه‌اندازی شد و سعی و تلاش خود را برای ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و بروز بودن تمامی محصولات انجام داده است تا دیگر برای تهیه محصولات سوپرمارکتی نیاز به خارج شدن از منزل خود نداشته باشند و از ترددهای سطح شهر کاسته شود.

محصولاتی که میتوان براحتی به دنبال آن گشت شامل؛ انواع کالای سوپرماکتی، گوشت، مرغ، ماهی، آجیل، خشکبار، نوشیدنی و لوازم التحریر می‌باشد.

برای خرید از سامانه بیار براحتی در کمترین زمان ممکن تنها با شماره تلفن همراه خود ثبت نام کنید و با مراجعه به قسمت پروفایل من از اطلاعات کاربری خود مانند نام، شماره تلفن, آدرس و غیره مطلع شوید و در صورت نیاز آنها را ویرایش نمایید. بعد از ورود به سامانه و انتخاب محصول می‌توانید از طریق درگاه پرداخت وجه کامل را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که هم می‌توانید کالای خودرا جستجو کنید و یا با انتخاب فروشگاه مورد نظر خود خرید خود را نهایی نمایید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « بیار » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه ایترنتی ” رفته و بر روی برند ” بیار ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر