تمام تخفیف‌های برند بیمه بازار

تخفیف‌های منقضی شده بیمه بازار
درباره برند بیمه بازار

سامانه «بیمه ‌بازار» که از سال 1395 در زمینه مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه شروع به فعالیت نمود. در سامانه بیمه‌ بازار می‌توانید قیمت انواع بیمه همچون بیمه وسیله نقلیه، بیمه اشخاص و بیمه اموال را از تمامی شرکت‌های معتبر موجود در سامانه مطلع شوید، و با مقایسه کردن شرایط و پوشش‌ها با هم بیمه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید و بیمه ‌نامه خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر و به آدرس شما ارسال میگردد.

برای این کار فقط کافیست در سامانه عضو شوید و برای خرید خود از بین انواع بیمه ها مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه موتور سیکلت، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه آتش سوزی و دیگر بیمه‌ها انتخاب و خرید نمایید.

شما براحتی می‌توانید از بین شرکت بیمه‌های معتبر که شامل ایران، آسیا، سرمد، سامان، البرز، پارسیان، پاسارگاد، رازی، دانا، کارآفرین، نوین، سینا، کوثر برای خرید بیمه مورد نظر خود انتخاب و با خیال راحت خرید خود را نهایی نمایید.

همچنین با تکمیل کردن فرم ” یادآوری تمدید بیمه‌نامه ” دیگر برای تمدید بیمه خود دچار فراموشی نمی‌شوید و به موقع پرداخت خود را انجام می‌دهید تا همیشه از بیمه معتبر خود در هر شرایطی استفاده نمایید.

 

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « بیمه بازار » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” بیمه ” رفته و بر روی برند ” بیمه بازار ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

 

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر