تمام تخفیف‌های برند تپسی

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده تپسی
درباره برند تپسی

تپسی یکی از سامانه‌های درخواست تاکسی به صورت اینترنتی است که مخاطبان زیادی در این روزها دارد و بسیار پر کاربرد شده است. تپسی از سال 1393 شروع به فعالیت کرد و به صورت شبانه روز و در تمام روزهای هفته با قیمتی مناسب و به صرفه آماده سرویس و خدمات است. پس بدون دغدغه و با خیالی راحت مقصد خود را انتخاب نمایید و هزینه سفر خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید و تمامی مسیر خود را بر روی نقشه مشاهده کنید. و همچنین میتوانید مسیر خود را برای شخص دیگر ارسال نمایید تا از موقعیت مکانی شما اطلاع پیدا کند.

سرویس‌هایی همچون تپسی کلاسیک، موتوپیک، اتوپیک، تپسی پلاس، تپسی تلفنی، همیار، هم خط، تاکسی، تپسی لاین که هر کدام از این سرویس‌ها به شرح زیر می‌باشند؛

تپسی کلاسیک سرویسی است برای برای سفرهای درون شهری که به صورت اختصاصی است و قابلیت انتخاب چندین مسیر را باهم دارد.

موتوپیک برای ارسال مرسوله‌های شما می‌باشد که فقط کافیست مقصدی که میخواهید مرسوله خود را ارسال کنید انتخاب نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن مرسوله ارسال شود و براحتی از رسیدن وضعیت مرسوله خود به مقصد انتخابی با مشاهده بر روی نقشه خبردار شوید.

اتوپیک برای زمانی می‌باشد که بسته‌ ارسالی شما بزرگ و یا به مراقبت بیشتری احتیاج دارد و با استفاده از این سرویس می‌توانید بسته‌ی ارسالی خود را با خیالی راحت ارسال نمایید.

تپسی پلاس سرویسی است که دارای ماشین‌های مدل بالا با رانندگانی که از سوی مسافران امتیاز بالایی کسب کرده اند و در این سرویس امکان انتخاب چندین مقصد را خواهید داشت. و لازم به ذکر است که این سرویس تنها در تهران فعال می‌باشد.

تپسی تلفنی برای هنگامی است که به اینترنت دسترسی ندارید و تنها با شماره گیری 1630 میتوانید درخواست تاکسی در هر جا و مکانی هستید را بدهید تا نزدیکترین خودرو برای شما فرستاده شود.

همیار سرویسی است برای خریدهای خود از سوپرمارکت و یا داروخانه که تنها کافیست فروشگاه مورد نظر خود را به عنوان مقصد انتخاب و لیست خرید خود را در اپلیکیشن وارد کنید.

هم خط سرویسی است که با مینی بوس بجای استفاده از وسیله نقلیه عمومی شما را به مقصد خود میرساند و میتوانید بلیط خود را رزرو نمایید و بسیار سریع و ارزانتر از دیگر سرویس‌ها به مقصد خود برسید.

تپسی تاکسی سرویسی است که با تاکسی های زرد و یا سبز آماده خدمت رسانی می‌باشد و برای زمانی که قصد سفر به محدوده طرح ترافیک را دارید براحتی و بدون دغدغه با انتخاب این سرویس به مقصد خود بروید.

تپسی لاین سرویس سفر اشتراکی است که با انتخاب آن اگر در مسیر انتخابی خود مسافر دیگری با شما هم مسیر باشد همسفر خواهید شد و هزینه ها بین شما تقسیم میشود.

استان‌هایی که میتوانید از سرویس تپسی استفاده نمایید شامل تهران،کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، لاهیجان، رشت، انزلی، تبریز، ساری، یزد، کرمان، قم، اهواز، بابل، قائم شهر، آمل می‌باشند.

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از انتخاب درخواست خود از وب‌سایت و یا اپلیکیشن تپسی با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید و سفر خود را با قیمتی مناسب به پایان برسانید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” تپسی ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر