تمام تخفیف‌های برند تیمچه

تخفیف‌های منقضی شده تیمچه
درباره برند تیمچه

تیمچه همانند اسمش یک بازار با ده ها هزار محصول است. در واقع یک مارکت پلیس که اگر محصولاتی برای عرضه داشته باشید؛ می‌توانید در تیمچه به فروش برسانید. و همچنین با فروشندگان دیگر رقابت سالمی را داشته باشید.

تیمچه در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را با ارائه محصولات و کالاهای اصل شروع کرد. و همچنین خرید اقساطی بدون ضامن توانسته تا به امروز رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند. در این فروشگاه اینترنتی براحتی مانند آب خوردن میتوانید از بین محصولات موجود، از کالاهای دیجیتالی، خانه و آشپزخانه، خودرو، لوازم التحریر، آرایشی و سلامت، اسباب بازی کودک تا خوار و بار، ورزش و سفر، طلا و پوشاک را جستجو و خریداری نمایید. نگران اصل بودن کالاهای انتخابی خود نباشید زیرا در تیمچه کالاهای موجود را با ضمانت اصل بودن پیدا خواهید کرد. همچنین برای رضایت مشتریان خود ده روز ضمانت بازگشت کالا درنظر گرفته است. تا مشتریان با خیال راحت کالای مورد نظر را خریداری کنند.

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از انتخاب کالاهای خود از وب‌سایت تیمچه با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید و کالای خود را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

مطالعه بیشتر