تمام تخفیف‌های برند جاباما

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده جاباما
درباره برند جاباما

همیشه سفر بهترین گزینه برای استراحت بعد از خستگی‌های چند ماهه خود بوده تا با دوستان و یا خانواده برای چند روز به دور از شلوغی شهر باشیم و خاطره‌های زیبا و به یادماندنی را دور هم بسازیم. اما برایمان پیدا کردن مکان مناسب و قیمتی به صرفه با توجه به بودجه‌ی خود کاری سخت و دشوار بود زیرا با افزایش سیستم حمل و نقل، مسافرت‌ها نیز افزایش پیدا کرد و باعث شد تا هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، ویلاها و هتل آپارتمان‌های زیادی با قیمت‌های متفاوت برای اقامت ساخته شوند و این امر مدت زیادی را برای انتخاب اقامتگاه مورد نظر برای ما صرف می کرد تا بتوان جایی راحت و مقرون به صرفه پیدا نمود. جاباما یکی از سامانه‌های رزرو اقامتگاه است.

سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه و هتل «جاباما» شرایطی برای شما فراهم ساخته تا به راحتی فقط در چند دقیقه اقامتگاه خود را جستجو و رزرو نمایید بدون آنکه زمان ارزشمند شما برای گشتن و انتخاب هتل و اقامتگاه تلف شود.

سامانه جاباما برای راحتی شما با ارائه بیش از 5 هزار اقامتگاه، ویلا، سوئیت و هتل در سرار ایران به همراه توضیحات و مشخصات کامل و تصاویر اقامتگاه مورد نظر امکانی را ایجاد کرده تا سفری لذت بخش داشته باشید. در سامانه جاباما می‌توانید هم مهمان باشید و هم اگر مکانی برای اقامت مسافران در اختیار دارید به صورت میزبان می‌توانید در اپلیکیشن جاباما اطلاعات و تصاویر اقامتگاه خود را ثبت کنید تا برای خود کسب درآمد نمایید.

برای رزرو فقط کافیست مقصد خود را از بین شهرهای مختلف مشخص کنید و با انتخاب تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات لیستی از انواع اقامت‌گاه‌ها، سوئیت، کلبه و غیره برای شما نمایش داده شود و شما براحتی با استفاده از مشخصات کامل و نظرات مسافران قبلی که در آن مکان اقامت داشتند، رزرو خود را انجام دهید. تیم پشتیبانی جاباما در تمام طول سفر شما را در 24 ساعت شبانه روز همراهی خواهد کرد تا دغدغه‌ی سفر خود را نداشته باشید و با خیالی آسوده به مقصد خود سفر کنید.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید رزرو اقامتگاه و هتل از سامانه «جاباما» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” جاباما ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با وارد کردن ایمیل خود و استفاده از افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر