تمام تخفیف‌های برند جیرینگ

تخفیف‌های منقضی شده جیرینگ
درباره برند جیرینگ

سامانه «جیرینگ» یک کیف پول همراه است که توسط شرکت بزرگ “همراه اول” در زمینه خدمات مالی و پاسخگویی به نیاز مشترکین در سال 1389 تاسیس شد. در حال حاضر از طریق درگاه‌های پرداخت کیف پول، کارت بانکی و همچنین حساب بانکی بر بستر تلفن همراه اقدام به ارائه خدمات مالی و پرداخت کرده است.

در جیرینگ می‌توانید تمامی امور مالی خود از پرداخت انواع قبوض و خرید شارژ برای سیم کارت‌های اعتباری همراه اول خود بهره‌مند شوید.

از دیگر خدمات جیرینگ می‌توان به درگاه پرداخت ” جی پل ” اشاره کرد که یکی از امن‌ترین درگاه‌های پرداخت است که می‌توانید برای کسب و کار خود بدون هیچ نگرانی از آن استفاده نمایید، فقط کافیست تا کیف پول جیرینگ را داشته باشید تا از خدمات امن آن بهره‌مند شوید و پرداخت‌های خود را بدون وارد کردن اطلاعات بانکی خود انجام دهید.

در حال حاضر می‌توانید با نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن جیرینگ بر روی تلفن همراه خود امور مالی و غیر مالی خود را تنها با چند کلیک در هر کجایی که هستید انجام دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید. در اپلیکیشن شما امکان پرداخت و خرید انواع اموری که برای پرداخت آنها باید مدتها در صف‌های طولانی منتظر می‌ماندید را خواهید داشت، مانند؛ خرید بسته‌های شارژی، بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبوض، کارت به کارت، پرداخت خلافی خودرو، خرید با تخفیف از فروشگاه‌های منتخب غیره.

 

 

وب‌سایت «آفمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « جیرینگ » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” جیرینگ ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر