تمام تخفیف‌های برند دایاسنتر

تخفیف‌های منقضی شده دایاسنتر
درباره برند دایاسنتر

فروشگاه اینترنتی «دایاسنتر» با محصولات با کیفیت و اورجینال که از سال 1393 شروع به فعالیت نمود توانسته باعث محبوبیت دربین بسیاری از مشتریان خود شود. لوازم و محصولات ارائه شده در وب‌سایت دایاسنتر شامل لوازم آرایشی، بهداشتی، سلامت و لوازم برقی و اصلاح می‌باشد که به تازگی محصولات خوراکی و شوینده را نیز به دسته‌بندی‌های خود اضافه کرده است.

در این سامانه برای شما خدمات ویژه دیگری نیز قرار داده شده است تا با استفاده از آنها بتوانید خریدی لذت بخش تجربه کنید یکی از این خدمات هنگامی است که در سامانه دایاسنتر ثبت نام می‌کنید و برای شماره همراه ثبت شده شما کد تخفیف ارسال می‌شود تا بر روی خرید خود اعمال کنید و همچنین برای خریدهای دوم هم از تخفیف دوم بهره‌مند شوید.

دایاسنتر برای آخر هفته‌های شما هم با “جمعه بازار” این امکان را فراهم کرده تا از محصولات منتخب آخر هفته همراه با تخفیف‌های ویژه استفاده نمایید.

کلیه کالاهای موجود در دایاسنتر اصل بوده و در صورت نداشتن رضایت کالا پس گرفته خواهد شد. همچنین می‌توانید با تیم پشتیبانی قوی و آموزش دیده در 24 ساعت شبانه روز دایاسنتر در ارتباط باشید تا سوالات و مشکلات پیش آمده خود را با آنها مطرح نمایید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « دایاسنتر » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” دایاسنتر ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر