تمام تخفیف‌های برند دلینو

تخفیف‌های منقضی شده دلینو
درباره برند دلینو

در این چند سال اخیر سفارش آنلاین غذا از رستوران‌های سطح شهر با وجود تکنولوژی‌های جدید و سبک نوین در خدمات آنلاین غیر قابل باور نیست. از منزل خود می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز از رستوران مورد علاقه خود غذایی که می‌خواهد را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید بدون آنکه در رستوران‌های شلوغ و پر جمعیت منتظر غذای خود باشید. سفارش غذای خود را با دلینو انجام دهید.

دلینو سامانه سفارش غذا به صورت اینترنتی می‌باشد کاملا هوشمند سفارش غذای شما را مستقیما بدون هیچ تماس تلفنی به رستوران‌ها متصل میکند و پس از ثبت سفارش، مراحل آماده‌سازی و ارسال غذا شروع می‌شود. و به این دلیل است که با دیگر سامانه‌های ثبت غذا متفاوت می‌باشد.

شما پس از ثبت نام از طریق شماره موبایل خود میتوانید با توجه به رستوران موردنظر سفارش غذای خود را انجام دهید و به صورت آنلاین و یا نقدی هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید.

با استفاده از اپلیکیشن دلینو براحتی میتوانید سفارش غذای خود را در گوشی همراه خود در هر کجا و هر زمانی ثبت نمایید.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت «دلینو» با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” سفارش غذا ” رفته و بر روی برند ” دلینو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر