تمام تخفیف‌های برند دکتر کرمانی

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده دکتر کرمانی
درباره برند دکتر کرمانی

گروه به اندام دکتر کرمانی، به عنوان بزرگترین گروه رژیم درمانی در خاورمیانه 25 سال است که در جهت افزایش آگاهی و ارتقای سلامت  جامعه در تلاش است و تا  امروز  توانسته است به بیش از 2 میلیون از افراد سلامتی و به اندامی را هدیه دهد.

گروه به اندام دکتر کرمانی با برگزاری ۶۰۰۰ ساعت همایش در جهت اصلاح سبک تغذیه ای و رکورد دار بودن کاهش وزن در ایران به عنوان معجزه ای برای چاق ها و لاغرها از سوی مردم لقب گرفته است.

همچنین، گروه به اندام دکتر کرمانی به خود می­‌بالد توانسته است در راستای تغذیه سالم و سبک زندگی صحیح مطالب آموزشی مفید و علمی را با بیش از ۱.۷ میلیون مخاطب در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

امروز که خانواده به اندام در این نقطه ایستاده است یقین دارد این موفقیت بزرگ اتفاقی نیست بلکه به پاس زحمات شبانه روزی پزشکان، کارشناسان تغذیه، روانشناسان، کارشناسان ورزشی، فیزیولوژیست، مهندسان نرم افزار و کارشناسان محتوایی است و حاصل این تلاش جمعی ارائه بهترین خدمات تخصصی کاهش و افزایش وزن در بستر نرم افزار آنلاین به اندام است.

 

خدمات ما چیست؟
مجموعه دکتر کرمانی با 25 سال تجربه موفق در حوزه رژیم غذایی و تغذیه، خدمات مختلفی را در زمینه ارائه برنامه‌های تخصصی افزایش وزن و کاهش وزن به صورت آنلاین انجام می‌دهد که به شرح زیر است:

– برنامه غذایی و رژیم تخصصی کاهش وزن
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی افزایش وزن
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی ویژه افراد دیابتی
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی ویژه خانم‌های باردار
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی ویژه کودکان 10 تا 16 سال
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی تثبیت وزن
– برنامه غذایی و رژیم تخصصی کارمندان
– خدمات تخصصی روان‌شناسی در حوزه سلامتی
– برنامه تخصصی ورزشی در خانه، محل کار و باشگاه
– پشتیبانی تخصصی 24/7
– ارائه برنامه‌ی غذایی تخصصی با روش‌های OMAD ،Fasting ،Ketogenic

مطالعه بیشتر