تمام تخفیف‌های برند دیجیتون

تخفیف‌های منقضی شده دیجیتون
درباره برند دیجیتون

«دیجیتون» یک سامانه اشتراکی تماشای فیلم کودک می‌باشد که دنیایی از کارتون و انیمیشن های دوبله شده و یا زبان اصلی است، همچنین کلی فیلم‌های آموزشی، بازی و سرگرمی برای فرزندان عزیزتان دارد که باعث می‌شود فرزندان شما سرگرم تماشای آنها بشوند فقط کافیست اپلیکیشن دیجیتون را بر روی موبایل و یا تبلت خودتون نصب کنید و با انتخاب کارتون و یا انیمیشن مورد علاقه فرزند خود به تماشای آن بنشینید. نمامی فیلم‌های موجود در سامانه با دوبله فارسی می‌باشد تا نگرانی ترجمه آن نباشید.

در سامانه دیجیتون می‌توانید از فیلم‌های آموزشی زبان انگلیسی نیز بهره‌مند شوید و با توجه به علاقه فرزند خود فیلم مورد نظر را انتخاب و تماشا کنید تا در یادگیری مهارت زبان انگلیسی به فرزند خود از سنین پایین کمک کنید.

در ضمن نگران اینترنت مصرفی هم نباشید چون اگر جز اپراتورهای منتخب دیجیتون باشید حجم اینترنت شما کم نخواهد شد. فقط اشتراک خریداری نمایید و از تماشای فیلم و کارتون‌های روز دنیا در کنار فرزند دلبندتان لذت ببرید.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی « دیجیتون » را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت “ موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” دیجیتون ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر