تمام تخفیف‌های برند دینگ

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده دینگ
درباره برند دینگ

سامانه «دینگ» سامانه هوشمند درخواست خودرو می‌باشد که توانسته با پلتفرم‌های مشابه خود در این حوزه رقابت کند. برای درخواست تاکسی لازم نیست مدت‌ها منتظر بمانید تا ماشین برای رفتن به مقصد خود را پیدا کنید، درحال حاضر به دلیل اینترنتی شدن تمامی خدمات خیلی راحت می‌توانید از خدمات تاکسی اینترنت با استفاده از گوشی همراه خود درخواست ثبت کنید و یا رزرو داشته باشید که در چه تاریخ و چه زمانی برای شما ماشین ارسال شود و دیگر وقت شما برای درخواست تاکسی اتلاف نمی‌شود.

لازم به ذکر است که می‌توانید هزینه سفر خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید و در صورت نیاز برای انجام کار خود ماشین را برای چند ساعت در اختیار بگیرید.

تمامی سفرهای شما به صورت لحظه‌ای ثبت خواهد شد تا دیگر نگرانی نداشته باشید و سفری ایمن و مطمئن را تجربه نمایید و در صورت داشتن سوال و مشکل می‌توان با تیم پشتیبانی قوی سامانه در ارتباط باشید.

برای بهره‌مندی از این پلتفرم خیلی راحت با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی همراه خود با سیستم عامل‌های مختلف همچون اندروید و ios درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن ماشین درخواستی به محل انتخابی ارسال شود.

اگر می‌خواهید که خود میزبان سامانه دینگ باشید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید، کافیست فرم مربوطه را پر کنید تا شما هم عضو خانواده بزرگ دینگ باشید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از درخواست خود از وب‌سایت « دینگ » با استفاده از کد تخفیف، بر روی درخواست خودرو تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” دینگ ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر