تمام تخفیف‌های برند رایتل

تخفیف‌های منقضی شده رایتل
درباره برند رایتل

اپراتور «رایتل» سومین اپراتور تلفن همراه کشور است که از سال 1389 شروع به فعالیت نمود و توانست جزو محبوب‌ترین اپراتورهای مشتری ‌مدار در بین اپراتورهای مشابه باشد.

از خدمات رایتل می‌توان به ثبت نام و خرید سیم کارت، افزایش اعتبار، خرید بسته، پرداخت صورت حساب، رهگیری مرسوله پستی، رومینگ بین المللی، نواحی تحت پوشش و رایتل من اشاره نمود.

«رایتل من» اپلیکشنی همیشه همراه است که با نصب آن بر روی گوشی همراه خود می‌توانید از خدمات ویژه آن برای خود بهره‌مند شوید. با ورود به اپلیکیشن رایتل من می‌توانید بسته اینترنتی خریداری نمایید، صورت حساب میان دوره و پایان دوره خود را براحتی پرداخت کنید و یا از باقی مانده بسته اینترنتی خود مطلع شوید. همچنین در بخش فعالسازی سرویس‌ها از سرویس دوستان و خانواده، رومینگ، راینواز و غیره برخوردار شوید.

این اپلیکیشن بر روی گوشی همراه، تبلت و لپ تاپ قابل نصب بوده و دیگر نگرانی و دغدغه برای استفاده از آن را نداشته باشید و مهمتر از آن هم هنگام نصب امکان بهره‌مندی از 1 گیگابایت اینترنت هدیه و بسته های اختصاصی رایتل من را خواهید داشت.

لازم به ذکر است که رایتل در قسمت “مشترکان سازمانی” برای سازمان‌ها قابلیت‌های ویژه‌ای را لحاظ کرده است که برای برخورداری از این راهکارها و قابلیت‌ها کافیست به قسمت مربوطه مراجعه نمایید تا برای سازمان خود استفاده نمایید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « رایتل » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” رایتل ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید

مطالعه بیشتر