تمام تخفیف‌های برند روچی

تخفیف‌های منقضی شده روچی
درباره برند روچی

هر کدام از دختران و بانوان ( و همچنین آقایان) این سرزمین دارای هنر و سلیقه منحصر به فردی هستند که برای رسیدن به علایق خود در تلاش هستند. امروزه به دلیل توسعه صنعت مد و پوشاک بسیاری از آنها برای این صنعت کوشش میکنند و توانسته اند در این راه موفقیت‌های بسیاری را در بازار ایران کسب نمایند و برند خود را راه‌اندازی کنند و از بهترین خیاطان در این صنعت کمک گرفتند تا کسب و کار خود را افزایش دهند. در صنعت مد و پوشاک پارچه یکی از اصلی ترین و مهمترین نیازهای خیاطان است که همیشه به دنبال پارچه‌هایی باکیفیت و درجه یک بوده اند و شاید در این روزگار ماشینی تهیه و خرید پارچه با مناسبترین قیمت و با کیفیت یکی از سخت ترین کارها شده باشد. اما سامانه «روچی» این مشکل را برای تمامی خیاطان برطرف کرده است.

سامانه فروشگاه اینترنتی «روچی» در زمینه‌ی صنعت مد و پوشاک و نساجی ایران فعالیت دارد و با در اختیار قرار دادن انواع پارچه، خرازی و ملزومات دوخت و الگوی خیاطی امکان استفاده و خریدی راحت برای شما خیاطان و علاقمندان به خیاطی را ایجاد نموده است تا با توجه به نیاز خود کالای مورد نظر را با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارها تهیه نمایید. در سامانه روچی در هر فصلی براحتی پارچه مورد نیاز خود را می‌توانید خریداری نمایید.

پارچه های این بازار شامل تریکو ،تترون ،ترگال ،شانتون ،کرپ ،حریر و غیره می‌باشد و همچنین در بخش الگوکده می‌توانید الگوهای پایه ، الگوی مانتو، الگوی شلوار ، الگوی لباس بچگانه و غیره را نیز سفارش دهید.

 

وب‌سایت «آفمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد کرده است تا خرید خود را با مناسبترین قیمت تهیه نمایید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه اینترنتی ” رفته و بر روی برند فروشگاهی ” روچی ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیسیتم خود دیگر از تخفیف‌ها جا نمی‌مونید.

مطالعه بیشتر