تمام تخفیف‌های برند سامانتل

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده سامانتل
درباره برند سامانتل

شرکت کیش سل پارس «سامانتل» که در سال 1385 یکی از اپراتورهای نسل جدید ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در ایران شروع به فعالیت کرد توانست بعد از ده سال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت ویژه‌ای را برای خود و مردم ایران رقم بزند. و ثبت نام اولین پیش شماره‌های رند را از سال 1395 آغاز کرد.

سرویس‌ها و خدماتی که می‌توان از سامانتل دریافت نمود، سیم کارت‌های دائمی و اعتباری با سرویس‌های پایه در سراسر کشور، سیم کارت‌های سازمانی با قابلیت ایجاد شبکه تلفن سازمانی، ارائه کیف پول الکترونیکی، ارائه اینترنت‌های پرسرعت با کیفیت مورد انتظار مشترکین وغیره. با مراجعه به بخش اینترنت ثابت می‌توانید از انواع اینترنت برای خود بهره‌مند شوید.

همچنین قابلیت جدید ارتباط NFC را دارد که میتوان پرداخت‌هایی که در بستر NFC هستند مانند بلیط مترو و اتوبوس و کارت‌های تأئید هویت نام استفاده کرد که سرعتی بالا و امن را برای مشترکین فراهم ساخته است.

لازم به ذکر است که تمامی مشترکین می‌توانند از سرویس رومینگ استفاده نماید. از طریق راه‌های زیر از تعرفه و لیست کشورها اطلاعات کسب نمایند: می‌توان با ورود به بخش رومینگ و لیست تعرفه‌های بین‌الملل و جستجوی نام کشور مقصد را مشاهده نمود، با تماس با دفتر خدمات مشترکین سامانتل و از طریق خطوط سامانتل به‌ صورت رایگان با شماره  0999999000 تماس بگیرید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « سامانتل » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” سامانتل ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر