تمام تخفیف‌های برند سله بن

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده سله بن
درباره برند سله بن

یک روز با دوستم که برای خرید رفته بودیم بام لند، فهمیدیم خیلی اتفاقی وارد مغازه لباس فروشی شدیم، وقتی لباس‌ها رو نگاه کردیم، گفتیم وای چه جنس‌های خوبی!! واای چه خوش دوخته!! همینطور که داشتیم لذت می‌بردیم فهمیدیم که تمام لباس‌ها یک برند ایرانی است که با بهترین کیفیت دوخته شده. خلاصه از این همه لباس درجه یک که محصول خود کشور خودمون بود کلی ذوق کردیم. این شد که نام فروشگاه همیشه توی خاطرم هست، «سله بن»

« سله بن » که نام یکی از روستاهای اطراف فیروزکوه شهرستان دماوند است، حالا نامی زیبا بر روی یک برند پوشاک است. این برند که از سال 1389 با کلی تجربه شروع به فعالیت کرد توانست تولید انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در مدت کوتاهی عرضه کند. ” پوشاک خانواده ” نام دیگر سله بن است که همه به این نام می‌شناسند.

برای رفاه حال مشتریان خود وب‌سایت فروشگاهی راه‌اندازی کرده است تا با عضویت در سامانه براحتی از بین دسته‌بندی موجود کالای خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه نمایید. همچنین با مراجعه به قسمت ” پیشنهاد ویژه ” می‌توان اجناسی که دارای تخفیف هستند را مشاهده و برای خرید اقدام نمایید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « سله بن » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مد و لباس ” رفته و بر روی برند ” سله بن ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر