تمام تخفیف‌های برند سکه

تخفیف‌های منقضی شده سکه
درباره برند سکه

در سامانه سکه شما براحتی می‌توانید کارهای بانکی و پرداختی خود را از طریق وب‌سایت و یا تلفن همراه خود انجام دهید، در سامانه سکه خدماتی همچون خرید شارژ سیم کارت یا خرید بسته‌های اینترنت، قبوض خدماتی و استفاده از قابلیت پرداخت با NFC تلفن همراه خود.

سکه کیف پول همراه شماست تا براحتی از خدمات آن برای خود استفاده نمایید.

فقط کافیست تا اپلیکیشن سکه را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات ویژه آن برای پرداخت‌های سریع و خرید استفاده نمایید. این اپلیکیشن هم بر روی سیستم عامل اندروید نصب می‌شود هم ios پس با خیال راحت برای نصب آن اقدام کنید. شما میتوانید از فروشگاه‌های طرف قرار داد پرداخت خود را نیز انجام دهید.

همچنین شما تمامی بانک‌های عضو شتاب را میتوانید به سامانه سکه اضافه کنید فقط توجه داشته باشید که برای استفاده از قابلیت NFC تنها با بانک ملت امکان پذیر می‌باشد.

لازم به ذکر است که شما با انجام هر تراکنش می‌توانید امتیاز کسب کنید تا با این امتیازها در قسمت کیف پول به ریال معادل همان امتیازها تبدیل کنید

 

 

وب‌سایت «آفمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « سکه » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” سکه ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر