تمام تخفیف‌های برند سینما مارکت

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده سینما مارکت
درباره برند سینما مارکت

با آمدن تکنولوژی جدید و اینترنتی شدن تمامی خدمات فیلم دیدن کاری بسیار راحت و بی دردسر شده است و می‌توان همیشه در هر زمان از روز که وقت اضافی پیدا می‌کنیم به پای دیدن فیلم و سریال خود بنشینیم. سامانه سینما مارکت یکی از این پلتفرم‌های جذاب تماشای فیلم است.

« سینما مارکت » پلتفرمی است برای مشاهده و دیدن تمامی فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی و همچنین مستند که تنها کافیست با عضو شدن در سامانه و خرید اشتراک‌های موجود با توجه به نیاز خود از دیدن و تماشای آن‌ها لذت ببرید و تا پایان اشتراک به صورت نامحدود بهره‌مند شوید.

شما با ورود به سامانه می‌توانید از نوار بالای صفحه خیلی راحت و بی دردسر از اخبار، فیلم شناسی، آموزش، سینمای ایران و جهان بهره‌مند شوید.

مشترکین سرویس های ADSl و OWA (وایرلس اشتراکی) آسیاتک امکان استفاده از ترافیک رایگان VOD را دارند. پس اگر شما اشتراک آسیاتک را دارید از این فرصت استفاده نمایید تا هزاران فیلم و سریال را به صورت رایگان با سرعت بالا تماشا کنید.

تنها کافیست تا در سایت عضو شوید و اشتراک خود را از بین اشتراک‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه خریداری کنید و در کنار دوست و خانواده خود به تماشای فیلم و سریال بنشینید.

لازم به ذکر است که هم اکنون این سامانه با سامانه « فیلم گردی » ادغام شده است.

 

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « سینما مارکت » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” سینما مارکت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای بهره‌مندی از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر استفاده کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر