تمام تخفیف‌های برند شاتل

تخفیف‌های منقضی شده شاتل
درباره برند شاتل

در دنیای امروز ارتباطات با دنیای خارج بسیار اهمیت دارد و برای اینکه بتوانیم براحتی ارتباط برقرار کنیم نیازمند اینترنت پر سرعت هستیم تا بدون کندی کارهای خود را انجام دهیم. «شاتل» بهترین اپراتور ارائه اینترنت و سیم‌کارت است که می‌توان از خدمات ویژه آن برای خود استفاده نمود.

سامانه « شاتل » بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت در کشور می‌باشد که توانسته است به مشتریان سراسر کشور ارایه کند. شاتل اولین ارایه‌کننده‌ی خدمات +ADSL2 در کشور است که با بیش از 1300 نیروی انسانی متخصص در استان‌های مختلف سراسر کشور را پوشش دهد.

یکی دیگر از خدمات سامانه شاتل “شاتل موبایل” است که توانست سرزمینی هوشمند با خدمات ویژه برای تمامی شاتلی‌ها ایجاد کند. اپراتور نسل جدید تلفن همراه با اینترنت 3G و 4G/ LTE که با آنتن دهی و پوشش دهی کل شبکه به مشترکین خود ارائه کرده است و کسانی از شاتل موبایل استفاده می‌کنند از خدمات ویژه‌ای بهره‌مند خواهند بود.

خدماتی همچون بسته‌های ترکیبی اینترنت همراه با اینترنت ثابت، سیم‌کارت‌های هوشمند موبایل با طرح‌های ویژه و غیره. پس به سادگی متصل شو و لذت ببر.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « شاتل » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” شاتل ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر