تمام تخفیف‌های برند شاپ مارکت

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده شاپ مارکت
درباره برند شاپ مارکت

«شاپ مارکت» سامانه سفارش غذا به صورت اینترنتی است که می‌توان به آسانی با توجه به رستوران‌های موجود در سایت سفارش غذای خود را ثبت نمایید و درب منزل خود بدون خارج شدن از منزل تحویل بگیرید.

درحال حاضر سامانه شاپ مارکت با انواع رستوران‌ها ایرانی، فرنگی، فست فود، طباخی، سوپرمارکت، نانوایی، سوپر پروتئینی، کافه و عطاری همکاری دارد تا شما بدون دغدغه و تنها با چند کلیک ساده و بدون هزینه‌های اضافه محصولات و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.

برای ثبت سفارش ابتدا باید در سامانه عضو شوید و یک شماره تلفن معتبر وارد کنید تا در صورت نیاز براحتی تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرند و پس از تکمیل فرم مربوطه، می‌توانید برای ثبت سفارش با توجه به خواسته و علاقه خود از بین دسته‌بندی موجود یکی را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که شما تمامی مراحل از زمان آماده‌سازی غذا و ارسال آن توسط پیک را می‌توانید بر روی گوشی همراه خود مشاهده نمایید.

اگر خود دارای کسب و کار و فروشگاه آنلاین غذایی هستید، خیلی راحت از طریق شاپ مارکت می‌توانید بدون هزینه‌های اضافی سیستم فروش آنلاین خود را راه‌اندازی کنید. فقط کافیست فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « شاپ مارکت » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” سفارش غذا ” رفته و بر روی برند ” شاپ مارکت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر