تمام تخفیف‌های برند طاقچه

تخفیف‌های منقضی شده طاقچه
درباره برند طاقچه

در عصر حاضر دیگر خواندن کتاب و یا گوش دادن به یک بخشی از کتاب بر روی گوشی‌های همراه با تکنولوژی‌های مختلف غیر قابل باور نیست. می‌توان به راحتی در هر جا و هر زمان در وقت‌های اضافی که داریم گوشی خود را از جیب و یا کیف خود بیرون بیاوریم و برای مدتی کتاب مورد علاقه خود را بخوانیم و یا به صورت صوتی به آن گوش دهیم. بعضی از ما همیشه برای خواندن کتاب‌ بهانه‌های مختلفی از جمله نداشتن وقت کافی و یا بی حوصله بودن و درگیری‌های زندگی و میاریم تا کتاب نخواندن خود را توجیه کنیم در صورتی که از زمان قدیم فرهنگ و تاریخ ادبی منحصر به فرد ما از ارزشمند بودن ادبیات کهن ما خبر داده است. دیگر بهانه ها را کنار بگذارید. می‌توانید برای تهیه کتاب مورد نظر خود به اپلیکیشن «طاقچه» مراجعه فرمایید.

اپلیکیشن «طاقچه» یکی از همین تکنولوژی‌هایی است که با راه‌اندازی و فعالیت خود در راستای ترویج کتاب‌خوانی توانسته از سال 1393 با بیش از 40 هزار عنوان کتاب، مجله و روزنامه در بین مخاطبان خود و علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی جایگاه بخصوصی را پیدا کند و لذت شنیدن و خواندن کتاب را برای مخاطبان فراهم کند.

طاقچه برای اینکه به صورت قانونی کتاب‌های ناشران را در اختیار شما قرار دهد با صاحبان اثر قرار داد همکاری را امضا می‌کند تا فایل کتاب‌ها در سامانه طاقچه قرار بگیرد. یکی از خصوصیات اصلی کتاب‌های الکترونیکی این است که خیلی راحت با فرمت ایپاب در گوشی تلفن همراه قرار می‌گیرد بدون آنکه تغییری در متن کتاب داده شود. پس خیلی راحت و آسان با تهیه کتاب مورد علاقه خود در هر زمینه‌ایی و هر سبکی می‌توانید به خواندن کتاب بپردازید.

برای استفاده از کتاب‌ها تنها کافیست تا در اپلیکیشن و یا وب‌سایت طاقچه ثبت نام کنید و برای خود یک حساب کاربری بسازید تا به کتاب خود در کتابخانه دسترسی پیدا کنید. هر زمان که خواستید به مطالعه و خواندن آن بپردازید.

همچنین امکان پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، ارسال و به‌ اشتراک‌گذاری فایل کتاب‌ها وجود ندارد. در کنار کتاب‌هایی که رایگان نیستند، با اختیار ناشر بخشی از کتاب آورده شده است تا مخاطب بر اساس نمونه ایی از کتاب هزینه را پرداخت و در حساب کاربری خود قرار دهد.

مزیت دیگر طاقچه این است که، اگر شما خود نویسنده هستید و می‌خواهید کتاب خود را بدون آنکه با ناشری قرار ببندید در سامانه طاقچه منتشر کنید با در نظر گرفتن شرایط آورده شده در سامانه و مورد قبول بودن تیم محتوا به راحتی می‌توانید کتاب خود را بدون پرداخت هزینه ایی کتاب شما به صورت الکترونیکی در سامانه منتشر می‌شود.

شما در سامانه طاقچه شاهد پیشنهادات شگفت انگیزی برای خواندن و شنیدن خواهید شد که شامل تخفیف های هیجان انگیزی می‌شود‌. پس فرصت را از دست ندهید و در اپلیکیشن و یا وب‌سایت طاقچه به صورت رایگان ثبت نام کنید و از خواندن کتاب‌های موجود در سامانه لذت ببرید.

 

وب سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان که قصد خرید کتاب از سامانه «طاقچه» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” طاقچه ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر