تمام تخفیف‌های برند عطاویچ

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده عطاویچ
درباره برند عطاویچ

عطاویچ، چطوری عطاویچ شد؟ آقای عطا قطبی که یک ساندویچی کوچیک در غرب تهران برای خود راه اندازی کرده بود بعد از گذشت مدتی که با ذائقه مشتریان خود آشنا شد و فهمید ایرانی ها عاشق برگرها و ساندویچ‌های بزرگ هستند که قشنگ با خوردن آن سیر شوند. و به همین منظور شروع کرد به بزرگ درست کردن ساندویچ‌های بزرگ اما نان‌های که موجود بود مناسب ساندیچ بزرگ او نبودن، به همین منظور خود نان‌هایی را تولید کرد و برای راحتی نانوایی مختص خودش را راه‌اندازی کرد تا دیگر مشکل نان با مشخصاتی که خودش مد نظر داشت را نداشته باشد.

چون سلامتی مشتریان برای آقای عطا از اهمین بالایی برخودار بود تمام تلاش خود را کرد تا از مواد اولیه مرغوب و مناسب با دستگاه گوارش استفاده کند و با کم و زیاد کردن مواد طعم و مزه‌های جدید بدست آورد و برای هر کدام از غذاهای خود اسامی مختلفی مثل مستر، عال فیلوس، عطا چیز و غیره را انتخاب کرد. لازم به ذکر است که مواد اولیه روزانه تهیه می‌شود و هیچ موادی به صورت فریزری در ساندویچ‌ها استفاده نمی‌شود. در حال حاضر با 54 شعبه فعال یکی از بزرگترین فست فودهای زنجیره‌ای ایران بوده  است.

اگر برای شما کیفیت بالای غذایی که سفارش می‌دهید مهم است و همیشه نگران دستگاه گوارش خود بوده‌اید، بهتر است به وب‌سایت رستوران‌های زنجیره‌ایی « عطاویچ » مراجعه کنید تا غذای خود را براحتی و بدون نگرانی سفارش دهید و میل کنید.

تنها کافیست تا در سامانه عضو شوید و سپس با توجه به منو، سفارش غذای خود را به صورت اینترنتی انجام دهید تا نزدیکترین شعبه برای شما غذا را تهیه و به دست شما برساند.

 

 

وب‌سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « عطاویچ » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” سفارش غذا ” رفته و بر روی برند ” عطاویچ ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر