تمام تخفیف‌های برند علی بابا

تخفیف‌های منقضی شده علی بابا
درباره برند علی بابا

تا همین چند وقت پیش برای تهیه بلیط مجبور بودیم تا به آژانس‌های هواپیمایی فروش بلیط و یا ترمینال‌های شلوغ مراجعه کنیم تا پس از کلی انتظار و ماندن در صف برای خود و یا خانواده خود بلیط تهیه کنیم و یا هتلی را رزرو کنیم تا بتوانیم به سفر گردشی و یا کاری برویم. اما با آمدن تکنولوژی و فراگیر شدن گوشی‌های موبایل هوشمند و راه اندازی خدمات آنلاین تمامی این مشکلات برطرف شدن و حالا براحتی و از خانه و یا محل کار خود میتوان بلیط هواپیما و نیز رزرو هتل‌های داخلی و خارجی را تنها در چند دقیقه به صورت اینترنتی انجام داد و فقط نیاز است که ما چمدان‌های خود را آماده کنیم و راهی سفر شویم.

سامانه «علی بابا» یکی از سامانه های معتبر و معروف در زمینه فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است که از سال 1393 فعالیت خود را بسیار قدرتمند شروع کرد و توانست نظر مشتریان زیادی را با ارائه خدمات مختلف به سوی خود جلب کند.

شما با استفاده از تقویم قیمتی میتوانید کمترین و بیشترین قیمت بلیط پرواز را در روزهای اخیر و یا آینده رو مشاهده کنید و اگر برای خرید بلیط تاریخ مشخصی را مد نظر دارید با این تقویم میتوانید هزینه بلیط هواپیما را به صرفه‌تر تهیه نمایید.

شما فقط کافیست از بین پروازهای داخلی و خارجی با توجه به درخواست خود یکی را انتخاب و تاریخ رفت و برگشت را انتخاب و تعداد نفرات را مشخص کنید تا لیست پروازها با مشخصات کامل مراه قیمت برای شما نشان داده شود. اگر قصد سفر زمینی با قطار و یا اتوبوس را دارید میتوانی خیلی راحت و آسان خرید بلیط خود را انجام دهید. همچنین اگر می‌خواهید با تور سفرکنید و هتل رزرو کنید علی بابا این امکان را برای شما فراهم ساخته تا دغدغه سفر و سکونت را نداشته باشید.

علی بابا یعنی تجربه شایسته یک سفر!

 

وب سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان که قصد رزرو بلیط از سامانه اینترنتی «علی بابا» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا رزرو خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” علی بابا ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر