تمام تخفیف‌های برند عماریار

تخفیف‌های منقضی شده عماریار
بدون نیاز به کد تخفیف!
منقضی شد!
درباره برند عماریار

پلتفرم عماریار در زمینه‌ی آثار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود، همچنین با در اختیار گذاشتن فیلم‌های مستند، سینمایی، فیلم‌های کوتاه، پویا نمایی داخلی و خارجی در موضوعات مختلف اقتصادی، تاریخی، اجتماعی، سیاسی و انقلاب اسلامی و غیره در ژانر کودک و نوجوان، خانوادگی، علمی و تخیلی توانسته در بین مخاطبین خود محتوای سالمی را ارائه دهد.

همچنین در قسمت «کتاب» میتوانید کتاب‌های «وکتاب» سایت فروش اینترنتی کتاب‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف این سامانه را خریداری نمایید.

در این سامانه با مراجعه به قسمت «آموزش» خیلی راحت از بین بیش از 100 آموزش میتوانید فیلم آموزشی کاربردی را از حرفه‌ای‌های آن تماشا نماید.

فقط کافیست ابتدا در سامانه حساب کاربری خود را بسازید و سپس یکی از اشتراک‌های موجود در سامانه را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید تا هر تعداد فیلمی را که خواستید در کنار خانواده و دوستان خود تماشا نمایید.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی « عماریار » را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” عماریار ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر