تمام تخفیف‌های برند عکس پرینت

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده عکس پرینت
درباره برند عکس پرینت

ما برای چاپ عکس‌های خود که در لحظات مختلف مانند جشن تولد، جشن ازدواج، دورهمی‌های خانوادگی و غیره گرفته‌ایم نیازمند چاپ آنها هستیم تا برای همیشه در آلبوم‌های عکس خود این خاطرات و لحظه ها را ثبت کنیم تا وقتی به آنها رجوع کردیم این خاطرات برایمان زنده شود. امروزه براحتی بدلیل تغییر در سبک زندگی و اینترنتی شدن خدمات می‌توان چاپ و ثبت این لحظات را به صورت اینترنتی به شکل‌های مختلف انجام داد. سامانه عکس پرینت یکی از سامانه‌های خدمات آنلاین چاپ عکس می‌باشد.

عکس پرینت با سابقه‌ی بیش از 10 سال خود که از سال 1387 در زمینه سرویس آنلایل چاپ عکس تاسیس شد توانسته رابطه‌ی خوب با مشتریان خود کسب نماید و رضایت مشتریان را بدست آورد. در قسمت تولید عکس پرینت تنها با استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک پیشرفته و فناوری چاپ میباشد.

تمام عکسها با تکنولوژی چاپ فتوشیمی تولید می‌شوند. این فناوری با پرینت معمولی متفاوت دارد که باعث می‌شود عکس شما با گذشت زمان تغییر رنگ ندهد و مثل روز اول عکس باقی بماند.

خدماتی که این سامانه ارائه می‌دهد شامل محصولات مختلف همچون شاسی عکس، قاب رومیزی، تقویم، چاپ روی ماگ و غیره، تابلوهای هنری و انواع کارت تبریک می‌باشد که با توجه به نیاز و درخواست خود می‌توانید سفارش دهید و عکس خاطره انگیز خود را در هر لحظه و هر جا تماشا کنید.

عکس پرینت اینجاست تا تمامی لحظات شاد و عاشقانه و حتی کودکان شما را ثبت نماید.

فقط کافیست در سامانه عضو شوید تا از تمامی خدمات وب‌سایت باتوجه به جزئیات محصول، زمان تولید و ارسال محصول برای خود بهره‌مند شوید. همچنین با مراجعه به قسمت لیست قیمت میتوانید قیمت چاپ‌های مختلف با اندازه‌های گوناگون را مشاهده نمایید و سفارش خود را براحتی انجام دهید.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی عکس پرینت همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در هر لحظه می‌باشند.

 

کافیست پس از ورود به وب‌سایت « آفِـمون » به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” عکس پرینت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر