تمام تخفیف‌های برند فرادرس

تخفیف‌های منقضی شده فرادرس
درباره برند فرادرس

برای یادگیری و آموزش مهارت و تخصص جدی همیشه باید به صورت حضوری در کلاس‌های آموزشی فنی و حرفه‌ایی شرکت می‌کردیم و این باعث می‌شد نتوانیم به تمام امور شخصی خود رسیدگی کنیم و یا بدلیل مشغله کاری از یاگیری منصرف میشدیم. اما امروزه به دلیل تغییر در سبک زندگی و اینترنتی شدن تمامی خدمات براحتی میتوان در منزل و یا محل کار خود از آموزش‌های مختلف در هر زمینه‌ای که علاقمند هستیم و یا نیاز به یادگیری آن هست بهره‌مند شویم. پلتفرم «فرادرس» یکی از بزرگترین سامانه‌های آموزشی ایران می‌باشد.

این سامانه با داشتن فیلم‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف از سال 1387 توانست محیطی را فراهم سازد تا همه‌ی افراد با شرایط مختلف زمانی، مکانی و جسمانی بتوانند با بهره‌گیری از آموزش‌های با کیفیت آن به یادگیری بپردازند. در سال 1390 عنوان بهترین پروژه آنلاین آموزشی ایران در جشنواره وب کسب کند.

فرادرس در حوزه‌های مختلف همچون دانشگاهی و تخصصی، برنامه نویسی، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، نرم‌افزارهای کاربردی و مباحث مشترک و عمومی با بیش از 2000 فیلم‌ و ویدئو آموزشی منتشر کرده است تا بتوان به مهارت‌ها و آموزش‌های کاربردی خود افزایش داد. اگر قصد یادگیری رشته‌ی جدیدی را دارید فرصت را از دست ندهید.

اگر شما خود دارای مهارت و تخصص در زمینه‌های مختلف هستید می‌توانید در این سامانه عضو شوید و آموزش‌های خود رادر قالب ویدئوهای آموزشی منتشر کنید و کسب درآمد کنید. این تجربه که همیشه محدود به زمان و جغرافیا بود در حال حاضر با فرادرس تغییر کرده است.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت «فرادرس» با استفاده از کد تخفیف، برای خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” فرادرس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر