تمام تخفیف‌های برند فرانش

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده فرانش
فرانش
بدون نیاز به کد تخفیف!
منقضی شد!
فرانش
بدون نیاز به کد تخفیف!
منقضی شد!
درباره برند فرانش

همه‌ی ما کتاب درسی و دانشگاهی را یکی پس از دیگری گذرانده ایم به این امید که بتوانیم درآینده شغل مورد نظر خودمون و پیدا کنیم تا بتوانیم خیلی راحت کسب درآمد کنیم اما متاسفانه تخصص و مهارت لازم برای شغل و حرفه‌ی خود و حتی گرفتن پروژه را در دانشگاه و کتاب‌های درسی به صورت عملی آموزش ندیده‌ایم و این باعث شده دلسرد شویم و غصه این ‌سال‌ها و زمانی که صرف کرده‌ایم را بخوریم. اما با تغییر در سبک آموزش و اینترنتی شدن آموزش براحتی میتوان فیلم‌های آموزشی مورد نظر خود را بدون آنکه به صورت حضوری در کلاس باشیم در منزل خود آموزش ببینیم و مهارت لازم را کسب کنیم.

 

سامانه فرانش سامانه آموزش آنلاین تمامی مهارت‌ها و تخصص‌ها می‌باشد که با کمک تیمی جوان و کار بلد که خود دارای مهارتی هستند، توانسته‌اند این خلاء بین دانشگاه و بازارکار را پر کنند تا بتوانید مهارت کسب کرده خود را در کار و حرفه‌ی خود استفاده نمایید و به موفقیت برسید. در فرانش شما براحتی از بین 5 هزار 200 دوره آموزشی در همه زمینه‌ها همچون کسب و کار، چند رسانه‌ای، فناوری و نرم افزار، زبان‌های خارجی، سبک زندگی، طراحی و همچنین مدرسه و دانشگاه می‌توانید دوره مورد نظر خود را جستجو کنید و بر اساس توضیحات دوره، امتیازات مدرس و قیمت دوره، دوره خود را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که برای شما یک یا دو فیلم آموزشی به صورت رایگان بارگزاری شده است تا بتوانید با مشاهده آن دوره‌ی مورد نظر را با اطمینان خریداری نمایید. اگر شما خود دارای مهارت و تخصص هستید میتوانید این مهارت را با شرایط ویژه به صورت فیلم آموزشی تدریس و در سامانه فرانش بارگزاری کرده و کسب و کار شخصی خود را داشته باشید.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد خرید دوره‌های آموزشی از سامانه «فرانش» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت “ مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” فرانش ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر