تمام تخفیف‌های برند فلایتیو

تخفیف‌های منقضی شده فلایتیو
درباره برند فلایتیو

درباره‌ی فلایتیو چه می‌دانید؟ در گذشته‌های نه چندان دور برای تهیه بلیط مجبور بودیم تا به مراکز فروش بلیط همچون آژانس‌های مسافرتی و یا ترمینال‌های شلوغ مراجعه کنیم تا پس از کلی انتظار و ماندن در صف برای خود و یا خانواده خود بلیط تهیه کنیم و یا هتلی را رزرو کنیم تا بتوانیم به سفر گردشی و یا کاری برویم. اما با آمدن تکنولوژی و فراگیر شدن گوشی‌های موبایل هوشمند و راه اندازی خدمات آنلاین تمامی این مشکلات برطرف شدن و حالا براحتی و از خانه و یا محل کار خود می‌توان بلیط هواپیما و نیز رزرو هتل‌های داخلی و خارجی را تنها در چند دقیقه به صورت اینترنتی انجام داد و فقط نیاز است که ما چمدان‌های خود را آماده کنیم و راهی سفر شویم.

سامانه «فلایتیو» یک سامانه‌ی آنلاین و اینترنتی خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل‌های داخلی و خارجی می‌باشد. این سامانه با صدور بلیط چندین سال است در زمینه‌های مختلف گردشگری و سفر به مشتریان داخلی و خارجی خدمات رسانی می‌کند. این شرکت گردشگری که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده، موفق شده است تا طی این چند سال، میلیون‌ها بلیط هواپیما را به فروش برساند و به عنوان شرکت گردشگری آنلاین فعالیت خود را ادامه دهد.

شما با ورود به وب‌سایت فلایتیو می‌توانید با توجه به نیاز خود و علاقمندی خود بلیط رفت و برگشت به جایی که قصد سفردارید و یا هتلی که می‌خواهید اقامت خود را در آن بگذرانید را مشخص کنید تا لیست قیمت برای شما نمایش داده شود و بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب و هزینه را از طریق درگاه‌های پرداخت واریز نمایید.

همچنین در سامانه فلایتیو با مراجعه به قسمت ” مجله ” می‌توانید اطلاعات شهرها و کشورهایی که قصد سفر به آنجا را دارید مطالعه کنید و مانند یک محلی آنجا را بشناسید!

لازم به ذکر است که در سال‎‌های اخیر سامانه فلایتیو برای راحتی و رضایت مشتریان خود قابلیت رزرو بلیط قطار و اتوبوس را به پلتفرم خود اضافه کرده است. پس چی از این بهتر؟!

 

وب‌سایت آفمون برای شما کد تخفیف‌های مختلفی با شرایط ویژه‌ای ارائه می‌دهد تا بتوانید با خیال راحت بلیط و هتل خود را از سامانه فلایتیو خریداری نمایید و تنها کافیست کد تخفیف ارائه شده را در هنگام خرید وارد کنید و تخفیف آن لذت ببرید و سفر خوبی را بدون دغدغه تجربه نمایید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” فلایتیو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها با خبر شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر