تمام تخفیف‌های برند فیدیبو

فیدیبو
بدون نیاز به کد تخفیف!
اعتبار دائمی
تخفیف‌های منقضی شده فیدیبو
درباره برند فیدیبو

بعضی از ما همیشه برای خواندن کتاب‌ بهانه‌های مختلفی از جمله نداشتن وقت کافی و یا بی حوصله بودن و درگیری‌های زندگی و میاریم تا کتاب نخواندن خودمون و توجیه کنیم در صورتی که از زمان قدیم فرهنگ و تاریخ ادبی منحصر به فرد ما از ارزشمند بودن ادبیات کهن ما خبر داده. با آمدن تکنولوژی و اینترنتی شدن دنیای مدرن خریدن کتاب برای ما سخت شده و دیگر صبر و حوصله ماندن در ترافیک خیابان‌ها برای رفتن به یک فروشگاه کتاب را نداریم و حتی سخت شده تا برای چند دقیقه کتاب مورد نظر خودمون رو در دست بگیریم و چند صفحه ای از آن را مطالعه کنیم تا آن را خریداری کنیم. اما نیازی به نگرانی نیست، همین دنیای اینترنتی محیطی را فراهم کرده تا براحتی و با آرامش کتاب خودمون و تهیه و به صورت صوتی و یا الکترونیکی به آن گوش دهیم و یا بر روی تبلت خود در هر کجا و هر زمان آن را بخوانیم و یا بشنویم. در حال حاضر «فیدیبو»، فروشگاه اینترنتی و قانونی کتاب الکترونیک و صوتی خیلی از مشکلات و بهانه‌های ما را برطرف کرده است.

با ارائه کتاب‌های موجود توانسته بهترین کتاب‌ها و مجلات ایران و جهان را در هر زبانی گسترش دهد. فیدیبو با حمایت دیجی‌کالا توانست خیلی سریع در بازار رشد کند و جایگاه ویژه ای را در بین مخاطبان خود کسب کند.

برای استفاده و بهره‌مندی کتاب‌های صوتی و الکترونیکی فیدیبو تنها کافیست تا اپلیکیشن فیدیبو را بر روی یک دستگاه هوشمند نصب کنید و با ساختن حساب کاربری و ثبت نام در آن نسخه کامل کتاب مورد نظر خود را خریداری و دانلود کنید و برای همیشه در کتابخانه خود از آن استفاده نمایید و در هر لحظه و هر جا از شنیدن و یا خواندن آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است که برای حفظ حقوق ناشران و مؤلفان و امانتداری امکان دریافت فایل کتاب، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، به‌اشتراک‌گذاری و استفاده از کتاب وجود ندارد.

فیدیبو در دسته‌بندی‌های مختلف همچون کتاب‌های انگلیسی، مجلات، داستان و رمان، شعر، روانشناسی، دین و عرفان، سبک زندگی،تاریخ، هنر،فلسفه،کودک و نوجوان، درسی و کمک درسی، دانشگاهی و غیره را ارائه میدهد تا شما عزیزان با خیال راحت کتاب خود را جستجو و تهیه نمایید.

درحال حاضر فیدیبو با افتتاح دفاتر پشتیبانی و فنی در کشورهای اسپانیا (مورسیا)، لبنان (بیروت) و ایران (تهران) توانسته شعار خود که ” مطالعه آزاد برای همه، همه وقت و همه جا ” را تحقق ببخشد.

با فیدیبو تجربه جدیدی از خواندن کتاب را بدست می‌آورید.

 

وب سایت «آفِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «فیدیبو» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” فیدیبو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر